Dikkat! The Simpsons izleyerek para kazanmak ister misini?

Birleşik Krallık çıkışlı bir şirket 'The Simpsons' dizinin her bölümünü izleyip kehanetleri bulana para ödülü veriyor! Simpsons dizisinin kehanetleri neler?

Dikkat! The Simpsons izleyerek para kazanmak ister misini?

  1989 yılında yayınlanmaya başlayan The Simpsons, ekranlarda 33 sezondru yayınlanıyor.  Springfield kasabasında yaşayan Simpson ailesinin yaşamını konu alan dizi içinde popüler kültüre dair pek çok öğe taşıyor. 

the simpsons

65 BİN DOLAR VERİLECEK! 

30 yılı aşkın süredir yayınlanarak ekranların en sevilen çizgi dizisi haline gelen The Simpsons, koronavirüs ve seçimler gibi birçok konuda geleceğe yönelik kehanetleriyle dönem dönem gündeme gelmişti Geçtiğimiz günlerde ise Birleşik Krallık çıkışlı bir şirket, The Simpsons'ın tüm bölümlerini izleyenlere 7 bin dolar yani yaklaşık 65 bin TL para ödülü vereceğini duyurdu.

the simpsonlar

Çalışmanın öncelikli amacı dizinin araştırılıp gelecekle ilgili kehanetlerin not edilmesi, dizide yer alan ve gerçek hayatta yaşanabilecek olaylara önceden dikkat çekilmesi. 8 haftalık bir süreç boyunca haftalık minimum 36 saat çalışma ile 33 sezonun her bölümü hakkında detaylı notlar tutulacak ve şirketle paylaşılacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 17:37
YORUM EKLE