Dikkat spoiler içerir! Sadakatsiz ikinci sezonun ilk bölümüne fırtına gibi başladı!

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz'in ikinci sezonun ilk bölümünde neler yaşandı? Derin'e ne oldu?

Dikkat spoiler içerir! Sadakatsiz ikinci sezonun ilk bölümüne fırtına gibi başladı!

Kanal D'nin fenomen dizisi 'Sadakatsiz' 29 Eylül Çarşamba akşamı ikinci sezonuyla izleyici karşısına çıktı. Yaz tatilinin ardından 32'nci bölümüyle ekranlara dönen 'Sadakatsiz' son bölüme, Derin damga vurdu. Asya ile geçirdiği kaza sonrası yürüyemeyen Derin, sosyal medyada gündem oldu. İşte detaylar…

sadakasiz 2. sezon

VE BERKAY ATEŞ SAHNEYE ÇIKAR

Sadakatsiz son bölümde; altı ay önce oğluyla birlikte İstanbul’a taşınan Asya, Bahar ve Melih’in düğünü için Tekirdağ’a gitti.  Tam düğüne varmak üzereyken; önlerinde trafik kazası yapan bir adama yardım eden Asya, onu hayata döndürdü. Böylece ikinci sezonda kadroya dahil olan Berkay Ateş de ilk kez ortaya çıktı.

BERKAY ATEŞ

Asya’nın kardeşinin nikah törenine geleceğini duyan Gönül Güçlü, rahatsızlığını gizlemezken; Derin’in tekerlekli sandalyede oluşu herkesi şoke etti.

AYLAR SONRA KARŞILAŞTILAR 

Düğünde Asya’ya ne yüzle Tekirdağ’a geldiğini soran Gönül Güçlü, kızının onun yüzünden bu halde olduğunu söyledi. Asya da hayatı pahasına kızını kurtardığını dile getirdi. Ancak konuşmanın sonunda Gönül Hanım’ın “İnşallah oğlunla sınanmazsın ” demesi Asya’yı üzdü.

ASYA KENDİSİNİ SUÇLUYOR

Tüm bunlar yaşanırken Ali, Demir ve Selen,kavgaya tutuştu. Bu sırada Nil, İstanbul’dan nefret ettiğini ancak annesi mutlu olsun diye buna katlandığını haykıran Ali’yi duydu. Bunu da gece sonunda Asya ile paylaştıKendini suçlayan Asya, hava almak için dışarı çıktı ve kimliği belirsiz hastanın yanına gitti. Kendisinin de kaza sonrası bu odada kaldığını söyleyen Asya, belki de oğlu için geri döndüğünü anlattı.

​​​​​​​sadakatsiz cansu dere

YORUM EKLE