Demet Akbağ'ın Bayıldığını Gören Vatandaşlar Panikle İlk Yardıma Gitti

Star TV'de yayınlanan Akrep dizisinde rol alan Demet Akbağ, dizi setinde rol gereği bayıldı.

Demet Akbağ'ın Bayıldığını Gören Vatandaşlar Panikle İlk Yardıma Gitti

Tiyatro ve sinema dünyasının usta oyuncularından Demet Akbağ, önceki gün rol gereği Kireçburnu Sahili'nde bayılarak beton zemine düştü.

demet akbağ

Oyuncuyu o halde gören vatandaşlar ise çekimi fark etmeyince kısa süreli panik yaşadı.

Oyuncuya ilk yardım için koşan vatandaşlar durumun rol gereği olduğunu anlayınca rahat bir nefes aldı.

Uzun zamandır Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisinde başrol oynayan Demet Akbağ, önceki gün çekimler için Kireçburnu Sahili'ndeydi. Sahne gereği baygınlık geçirerek beton zemine düşen Akbağ, çevredeki vatandaşların dikkatini çekti.

"KOCA STAR YERLERDE YATIYOR"

Uzun süre yerde yatan Demet Akbağ'ı gören hayranları, panik yaşasa da kısa süre sonra yaşananların dizi çekimi olduğu anlaşıldı. İlgiyle çekimleri takip eden vatandaşlar, "Koca star yerlerde yatıyor. Demet abla sen yatma, biz yatarız" şeklinde esprili yorumlar yaptı. Çekimler sırasında Akbağ'a rol arkadaşı Evrim Alasya da eşlik etti.

demet akbağ akrep dizisi

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 15:16

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE