Demet Akalın gün sayıyor! Gelinim Mutfakta 23 Ağustos'ta başlıyor

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sunuculuğunu üstlendiği Kanal D’nin yarışma programı 'Gelinim Mutfakta' 23 Ağustos Pazartesi günü Demet Akalın ile başlayacak

Demet Akalın gün sayıyor! Gelinim Mutfakta 23 Ağustos'ta başlıyor

'Gelinim Mutfakta’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 'Gelinim Mutfakta', dördüncü sezonuna 23 Ağustos Pazartesi günü Demet Akalın ile 'merhaba' demeye hazırlanıyor.

Her gün bir çeyrek altın ve haftanın en başarılı gelinine beş altın bilezik veren 'Gelinim Mutfakta', bu sezon da ekranın en çok izlenen, konuşulan yarışma programı olmaya devam edecek. Her sezon olduğu gibi yine yarışmacı gelinler yaptıkları yemeklerle kayınvalidelerinin beğenisini kazanmaya çalışacak. Daha zor yemeklerin yer aldığı, kıyasıya rekabetin yaşanacağı, birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin yer aldığı program yine izleyicinin gözdesi olacak.

demet akalın

Programın sunucusu Demet Akalın: “Yeni sezona bomba gibi hazırlandık. Bu sezon gelinlerimiz de çok iddialı. İnanın bölümleri çekerken hem çok gülüyoruz hem de çok heyecanlanıyoruz. Bomba gibi bölümlerle seyircimizle buluşmak için gün sayıyoruz” diye konuştu.

Hafta içi her gün ekrana gelen 'Gelinim Mutfakta', 23 Ağustos Pazartesi saat 13.00’den itibaren yeni bölümleri ile Kanal D'de yayımlanacak.

demet akalın

YORUM EKLE