Deli Yürek'in Efsane Oyuncusu Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kadrosuna Katıldı

Deli Yürek dizisinde oynadığı Ağabey rolüyle akıllara kazınan usta oyuncu Demir Karahan, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin kadrosuna katıldı.

Deli Yürek'in Efsane Oyuncusu Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kadrosuna Katıldı

Osman Sınav'ın yönetmenliğini yaptığı ve yayınladığı dönemde büyük ilgi gören dizisi Deli Yürek'te 'ağabey' rolünü oynayan Demir Karahan, TRT 1 ekranlarında sıkı bir teşkilat görevlisi olarak izleyici karşısına çıkacak.

bir zamanlar kıbrıs

TRT 1'de ekranlara geldiği ilk günden bu yana gündemden düşmeyerek büyük beğeni toplayan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin kadrosuna usta oyuncu Demir Karahan dahil oldu. Demir Karahan, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde "Efsane" lakabıyla tanınan bir Teşkilat görevlisini canlandıracak.

Tarihi gerçekler çerçevesinde, Kıbrıs Türklerinin varoluş ve özgürlük mücadelesini konu alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi usta bir ismi daha kadrosuna katıyor.

demir karahan deli yürek dizisi

5. BÖLÜMLE İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKACAK

Diziye transfer olan Demir Karahan, "Efsane" lakabıyla tanınan Teşkilat görevlisini canlandıracak. Tecrübesi ve görevlerinde gösterdiği üstün başarılar dolayısıyla Teşkilat'ta efsane ünvanını alan karakter, dizinin bu hafta yayınlanacak olan beşinci bölümünde ekrana gelecek. Ankaralı'nın (Serkan Çayoğlu) hayatında kişisel bir önem arz eden Efsane'nin, Teşkilat'a dönüşü Ankaralı'nın gizemlerle dolu geçmişine de ışık tutacak.

demir karahan

Senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran'ın, yönetmenliğini Hakan İnan'ın üstlendiği"Bir Zamanlar Kıbrıs" 29 Nisan Perşembe akşamı saat 20.30'da yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE