Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu Sevilen Dizide! Deniz Kızı Oldu…

Doğu adlı dizinin 8. bölümüne genç oyuncu Deren Talu konuk oluyor. Yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda, oyuncu seyirci karşısına deniz kızı olarak çıkıyor.

Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu Sevilen Dizide! Deniz Kızı Oldu…

Son günlerin en çok konuşulan yapımlarından olan eğlenceli dizi ‘Doğu’nun 8. bölümünde diziye genç oyuncu Deren Talu konuk oluyor. Yayınlanan tanıtımda deniz kızı olarak izleyici karşısına çıkan Talu’nun bölümdeki sahneleri ile Doğu’nun (Doğu Demirkol) katıldığı yarışmada jüri karşısında yapacakları şimdiden merak uyandırdı.

Asıl hayali komedyen olmak olsa da toplumun ve ailesinin dayattığı fikirler doğrultusunda kendisini bilgisayar mühendisliği bölümünde bulan Doğu’nun, etrafındakilere rağmen komedyenlik konusunda kendisini kanıtlama mücadelesini hayatından trajikomik kesitlerle sunan dizinin yayınlanan bölümleri seyirciden alkışları topluyor.

Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu Sevilen Dizide! Deniz Kızı Oldu…

Dizinin hem yönetmen koltuğunda oturan hem de başrolünde yer alan Doğu Demirkol’a Ege Kökenli, Evliya Aykan, Kubilay Tunçer, Banu Fotocan, Yağmur Gülveren ve Afra Karagöz eşlik ediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 15:58

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE