Çukur’da İntikam Vakti! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un merakla beklenen 117’nci bölümünden çarpıcı bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Vartolu’dan kaçan Kulkan Yamaç’ın eline düşüyor. Öfkesine hakim olamayan Yamaç’ın nasıl intikam alacağı merak konusu oldu.

Çukur’da İntikam Vakti! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin paylaştığı Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur’un 117’nci bölümü 23 Şubat Pazartesi akşamı ekranlara gelecek.

Sevilen dizinin merakla beklenen yeni bölümünden çarpıcı bir ön izleme sahnesi yayınlandı.

2 yıl boyunca Kulkan tarafından bir mağarada tutsak edilen Yamaç, Kulkan’ın eline geçmesiyle birlikte intikam almaya hazırlanıyor.

Çukur’da İntikam Vakti! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?

Vartolu’dan kaçarken Yamaç’ın eline düşen Kulkan’ın ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu. Kulkan Erdenet karakterini canlandıran Genco Özak, fenomen diziye konuk oyuncu olarak katılmıştı. 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Amca, Kulkan’ı bulmak için harekete geçen Vartolu’nun niyetini öğrenince kendi kozunu kullanarak şaşırtan bir hamlede bulunacak.

Çukur’da İntikam Vakti! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?
Çukur'da olanları kendi gözleriyle gören Yamaç'ın Sultan'la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek. Yamaç, duygu dolu anların sonunda Amca'nın evde yarattığı değişime şahit olacak. Yamaç'ın Amca'nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek.

Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun'un karşılaşması nefesleri kesecek.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 13:20

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE