Çukur'un finalinden ilk bilgi sızdı! 4 sezondur beklenen sır ortaya çıktı

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur bu sezon final yaparak ekrana veda ediyor. Koçovalı ailesinin mahallelerinde var olma mücadelesini aktaran dizinin final bölümünde ise Yamaç Koçovalı'nın oğlu ilk kez görülüyor.

Çukur'un finalinden ilk bilgi sızdı! 4 sezondur beklenen sır ortaya çıktı

Show TV'nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur'un büyük finali için heyecanlı bekleyiş sürerken son bölümden ön izleme yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakterinin diziden ayrılan Hazal Subaşı'nın canlandırdığı Nehir'den olan çocuğu ortaya çıktı.

Dört sezon boyunca hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını üst sıralara yazdıran, fenomen dizi Çukur, Pazartesi akşamı yayınlanacak final bölümüyle izleyiciye veda ediyor. Efsane dizinin büyük finaline geri sayım devam ederken Çukur'un son bölümden ön izleme yayınlandı.

KÜÇÜK YAMAÇ ORTAYA ÇIKTI

Yayınlanan videoda Nehir'in yer aldığı sahne final bölümüne dair ilk sürprizi izleyiciye sunuyor. Nehir, oğlu Yamaç'ı Efsun'a gösterirken, ikilinin buluşma sebebi büyük bir merak konusu oluyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur'da son bölümde Koçovalılar ile Şahram arasında sert bir savaş yaşandı. Şahram'ın güvenli evlerine saldırdığını gören Yamaç, ailenin kadınlarının Amca tarafından rehin alındığını düşünerek kendini feda etti. Tek başına Çukur'a giden Yamaç, Cumali Amca'ya teslim oldu. Şahram ise ele geçirdiği Yamaç'ı bir havuza elleri bağlı şekilde atarak ölüme terk etti. Finalde yaşanan bir diğer çarpıcı gelişme de Ayşe'nin, Amca'yı kendi elleriyle boğarak kızının intikamını alması oldu. Tüm bu yaşananların ardından neler olacağı büyük bir merakla bekleniyor..

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE