Çukur Hayranlarına Kötü Haber! İptal Edildi

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin başrol oynadığı Çukur dizisinin film çekimleri iptal edildi. Bu ay çekimlere başlaması planlanan film, pandemi önlemleri, sinema salonlarında yaşanan endişe ve Erkan Kolçak Köstendil'in yeni baba olmasından dolayı seneye ertelendi.

Çukur Hayranlarına Kötü Haber! İptal Edildi

Show Tv ekranlarında kendine has bir seyirci kitlesi oluşturan Çukur dizisinden kötü haber geldi. Eylül ayında 4. sezonuyla seyirci karşısına çıkacak olan "Çukur" dizisinin, sinema filmi çekilecek.

çukur aras bulut iynemli erkan kolçak köstendil

Bu ay çekimlere başlaması planlanan film, pandemi önlemleri, sinema salonlarında yaşanan endişe ve Erkan Kolçak Köstendil'in yeni baba olmasından dolayı seneye ertelendi.

"Çukur" dizisinde Erkan Kolçak Köstendil'in hayat verdiği Vartolu Sadettin'in hikayesi beyazperdeye aktarılacak. Ancak içinde bulunduğum pandemi durumu nedeniyle film çekimleri ertelendi.

VARTOLU SADETTİN'İN ÇOCUKLUK GÜNLERİ ANLATILACAK

1992 yılında Vartolu'nun Doğu Beyazıt'taki çocukluk günleriyle başlayacak olan Çukur"un sinema filmini, Gökhan Horzum ve Damla Serim beraber kaleme aldı. Projenin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturacak.

çukur dizisi

Çukur filminin çekimlerinin bu ay başlaması planlanan sinema filmi, pandemi riskinin devam etmesi, sinema salonlarıyla ilgili yaşanan endişe ve başrol oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil'in yeni baba olması nedeniyle önümüzdeki yıla ertelendi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 18:23

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE