Çukur Dizisine Koronavirüs Şoku!

Ölümcül koronavirüsün Türkiye’ye sıçraması ve vakaların günden güne artması ile birlikte Çukur ekibinden son dakika kararı geldi.

Çukur Dizisine Koronavirüs Şoku!

Çin’den tüm dünyaya yayılan ölümcül koronavirüs Türkiye’ye de sıçradı. Vakaların günden güne artması üzerine Çukur ekibinden flaş bir karar geldi.

SET DURDURULDU…

İki gündür Çukur ekibine tedbir amaçlı repo veren Ay Yapım, dün akşam set çalışanlarına 1 hafta seti durdurduklarını bildirdi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre gelişmelere göre durum değerlendirmesi yapacak olan şirket, dizi ekibine elzem bir durum olmadıkça evlerinden çıkmamalarını tavsiye etti.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR…

Koronavirüs ünlüler dünyasını da derinden sarstı. Özellikle kalabalık çalışma ortamı nedeniyle yüksek risk altında bulunan dizi ve film sektörü çalışanları, setlere 2 hafta ara verilmesi için Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileriyle görüşmelere başladı.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 15:05

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER