Çukur dizisinde son koz oynandı!

O karakteri kimin canlandıracağı belli oldu! Ünlü oyuncu Sarp Akkaya, Çukur dizisine son bölümlerde sıklıkla adı geçen "Şahran" karakteri ile katılacak.

Çukur dizisinde son koz oynandı!

İzlenme rekorları kıran Show TV'nin başarılı dizisi Çukur'a final öncesi yeni bir karakter katıldı. Dizinin finaline son 4 bölüm kala Amca Cumali'nin sıklıkla adını zikrettiği Şahran karakterini canlandıracak isim başarılı oyuncu Sarp Akkaya oldu.

sarp akkaya - suskunlar

Çukur dizisine yeni bir soluk getiren Amca Koçovalı'nın son kozu olarak sahaya süreceği Şahran'ın dizinin gidişatını nasıl etkileyeceği şimdiden izleyicide merak uyandırmaya başladı.

sarp akkaya - suskunlar dizi

SARP AKKAYA KİMDİR?

Sarp Akkaya, 13 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Moda'da yaşayan memur bir ailenin üç çocuğundan biri olarak dünyaya geldi.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Stüdyo Drama Tiyatro Topluluğu'nun "Kaos" ve "Sonra" ardından Alchera Tiyatro Topluluğu'nun "6.Gün" ve "Devenin Hörgücü Yamuk Olur" isimli tiyatro oyunlarında sahne aldı.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü son sınıf öğrencisi iken Sarp Akkaya okul arkadaşı Onur Bayraktar ile birlikte "Stüdyo Drama Tiyatro Topluluğu"nu kurdu.

Oyuncu Esra Akkaya ablası ve Kaya Akkaya adında ikiz erkek kardeşi bulunan Sarp Akkaya, Suskunlar dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 16:31

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE