Çukur'da Sürpriz Ayrılık! Başrol Teklifi Gelince Diziyi Bıraktı

Show TV ekranlarında 4. sezonuyla ekranlara gelecek olan Çukur dizisinin kadrosuna Barış Arduç, Mustafa Avkıran gibi oyuncular dahil olurken dizide önemli bir karakteri canlandıran Cihangir Ceyhan yeni dizi Alevlerin Ardından dizisinden başrol teklifi aldı. Çukur'da Azer olarak bilinen Cihangir Ceyhan'ın yeni dizisindeki partneri ise yine bir Çukur karakteri Sena Koçovalı rolüyle ünlenen Dilan Çiçek Deniz.

Çukur'da Sürpriz Ayrılık! Başrol Teklifi Gelince Diziyi Bıraktı

Show TV ekranlarında 4. sezonuyla ekranlara gelecek olan Çukur dizisinin kadrosuna Mustafa Avkıran gibi usta oyuncular dahil olurken dizide önemli bir karakteri canlandıran Cihangir Ceyhan yeni dizi Alevlerin Ardından dizisinden başrol teklifi aldı.

azer cihangir ceyhan çukur dizisi

Çukur'da Azer olarak bilinen Cihangir Ceyhan'ın yeni dizisindeki partneri ise yine bir Çukur karakteri Sena Koçovalı rolüyle ünlenen Dilan Çiçek Deniz.

dilan çiçek deniz

CİHANGİR CEYHAN SEKTÖRE SIFIR BİR ADANA DİZİSİYLE ADIM ATTI

4. sezon fragmanı yayınlanan Çukur dizisinin oyuncu kadrosundan bir kişinin eksileceği öğrenildi. Dizide Azer karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan'ın diziden ayrılacağı duyuruldu.

çukur dizisi aras bulut iynemli necip memili öner erkan

Gazeteci Birsen Altuntaş, Sıfır Bir Adana dizisiyle tanınan Ceyhan'ın dizinin yeni sezonunda veda edeceğini açıkladı.

çukur barış arduç aras bulut iynemli

Altuntaş, genç oyuncunun Alevlerin Ardından dizisinde Dilan Çiçek Deniz'in partneri olarak kamera karşısına geçeceğini de bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER