Çukur'da Salih Kalyon sürprizi. Çukur 3. sezon 2. bölümden ilk sahne yayınlandı mı?

3. sezonuyla ekranlara geri dönen Çukur dizisinin kadrosuna güçlü isimler dahil oldu. Aliço'nun babası rolüyle Salih Kalyon, Çukur'un 3. sezonda yer alacak. Çukur 3. sezon 2. bölümden ilk sahne yayınlandı mı? Çukur sneak peak sahnesi nasıl izlenir? Detaylar haberimizde...

Çukur'da Salih Kalyon sürprizi. Çukur 3. sezon 2. bölümden ilk sahne yayınlandı mı?

Çukur dizisi 3. sezonu 1. bölümüyle milyonları ekrana kilitledi. 3. sezon 2. bölüm şimdiden merakla beklenirken, yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.

İşte Çukur 3. sezon 2. bölümden sneak peek sahnesi:

Usta oyuncu Çukur'da

Yeni sezonda kadrosuna tecrübeli isimleri katan Çukur dizisinde, Aliço'nun babası rolüyle Salih Kalyon da yer alacak. Ezel dizisinde Eyşan babası rolünü canlandıran 73 yaşındaki usta oyuncu, oyunculuk performansıyla diziye renk kattı.

Salih Kalyon kimdir?

Salih Kalyon, 2 Şubat 1946'da Ağrı'da doğmuştur. Orta öğretim mezunu olan sanatçı, Dostlar Tiyatrosu, BKM oyuncuları gibi topluluklarda sinema filmlerinde ve dizilerde oynamaktadır. Tolga Çevikile birlikte Komedi Dükkanı adlı eğlence programında rol almış, daha sonra başka projeler nedeniyle bu programdan ayrılmıştır.

Tiyatro yapmaya 1964 yılında başlamış, kariyerinin başında yirmi yıl kadar çocuk oyunları yazmış, yönetmiş ve oynamıştır. Verdiği bir röportajda sinema filmlerinde fazla rol almaması hakkında bir soru üzerine "Ben 1964 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa başladım, yani 44 yıl önce. Tiyatro oyuncusu olarak İstanbul'a geldiğim zaman, sinema yapma aşkıyla hep setlere gider, uzaktan çalışmaları seyrederdim. Her izlediğimde de halime şükredip, geri dönerdim. Setlere gittiğim zaman hayalini kurduğum sinemanın o sinema olmadığını gördüm çünkü" demiştir. 

Ünlü oyuncunun eşi İnce Kalyon, Eylül 2018'de tedavi gördüğü Bodrum'daki hastanede hayatını kaybetmiştir.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER