Çukur'da Boğularak Öldürülen Celasun'un Yeni Dizisi Belli Oldu

Vatanım Sensin ve Çukur dizisinde gösterdiği performansla izleyici kitlesini genişleten Kubilay Aka, nam-ı diğer Celasun, yeni dizisinin çekimlerine başladı.

Çukur'da Boğularak Öldürülen Celasun'un Yeni Dizisi Belli Oldu

Celasun Çukur'da boğularak öldürülerek diziye veda etti.

Celasun'un ölümü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

çukur dizisi celasun

Kubilay Aka'nın canlandırdığı Celasun'un ölüm sahnesi sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

YENİ SEZONDA DA SHOW TV'DE OLACAK

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı yeni dizi Cam Tavanlar çekimlere başladı. Dizi, Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 

Bensu Soral ve Kubilay Aka’yı bir araya getiren, Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, Show TV’de ekranlara gelecek ‘Cam Tavanlar’ dizisi için son hazırlıklar tamamlandı. Dizinin çekimleri başladı. 

bensu soral kubilay aka

‘Kiralık Aşk’, ‘Ufak Tefek Cinayetler’ ve ‘Aşk101’ gibi başarılı yapımların senaryosunda imzası bulunan Meriç Acemi’nin kaleminden çıkan dizinin yönetmen koltuğunda ise Fehmi Öztürk oturuyor.

bensu soral kubilay aka

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 19:56

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE