Çukur 95. Yeni Bölüm Saat Kaçta? Cumaali'nin Vurduğu Yamaç Yaşam Savaş Veriyor! | Çukur Yeni Sezon İzle

Diziseverler, 'Çukur 95. yeni bölümde neler olacak?' sorusunun yanıtını internette araştırılırken yayınlanan son fragmana göre, Cumaali'nin vurduğu Yamaç'ın hastaneden kaçırıldığı şaşkınlık uyandırdı. Erdenet ailesinin. Koçovalılara karşı nasıl bir hamle yapacağı merak ediliyor. Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Barış Arduç, Öner Erkan, Berkay Ateş, İrem Sak, Damla Sönmez gibi isimler yer alıyor. İşte, 'Çukur 4. yeni sezon 2. bölüm ile ilgili bilgiler'...

Çukur 95. Yeni Bölüm Saat Kaçta? Cumaali'nin Vurduğu Yamaç Yaşam Savaş Veriyor! | Çukur Yeni Sezon İzle

'Çukur 4. sezon 2. bölüm neler olacak?', 'Çukur 95. yeni bölüm ne zaman ve saat kaçta?' sorularının yanıtlarına sayfamızda yer verdik. Show TV'nin uzun soluklu dizisi 4. yeni sezonuyla sezona bomba gibi giriş yaptı. Babası İdris Koçovalı'yı öldürdüğünü öğrenen Cumaali, kardeşi Yamaç'ı silahla vurdu. Mahalle kahvesinde ağır yaralanan Yamaç, apar topar hastaneye kaldırıldı. Nisan ayında sezon finali yaptıktan 5 ay sonra 4. yeni sezona başlayan Çukur'un son bölümünde neler olduğu ve yeni bölümde neler olacağı diziseverler tarafından merak ediliyor. İşte, 'Çukur yeni bölüm izle' bilgileri...

4. SEZON 2. BÖLÜM (95. BÖLÜM) 1. FRAGMAN

95. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA? ÇUKUR 4. YENİ SEZON İZLE

Ekranların sevilen dizisi Çukur'un 95. bölümü (4. sezon 2. bölümü), 14 Eylül 2020 Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de ekrana gelecek.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Show TV'nin güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizisi Çuku'un tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

ÇUKUR YENİ SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Diziseverler, Çukur'a katılan yeni oyuncuları merak ediyor. Hatırlanacağı üzere 3. sezonun son bölümünde Nejat İşler diziden ayrılarak Barış Arduç projeye dahil olmuştu. Barış Arduç, Arık Böke Erdenet rolüyle yeni sezonda ana karakterlerden biri olurken, Seren Erdenet karakteriyle İrem Sak da oyuncu kadrsuna dahil oldu. Öte yandan tecrübeli oyuncu Mustafa Avkıran, yeni sezonda Çukur'da izleyeceğimiz isimlerden biri olacak.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Çukur'un 4. sezon 2. bölümünde (95. bölüm); Karaca'nın Azer'in evine gitmesiyle, "Koçovalılar ve Azer arasında yeni bir savaş mı başlayacak?" sorusu akıllara geliyor. Cumali ve Vartolu arasındaki gerilim dikkat çekerken, Arık Böke'nin "Madem oyun istiyorlar, katılırız biz de!" sözleri mücadelenin ve aksiyonun giderek artacağını gösteriyor. Yamaç'ın hastaneden kaçırıldığını duyan Cumali'nin tepkisi izleyenleri şaşırtırken, "Yamaç Koçovalı'yı kim kaçırdı?" sorusu büyük merak uyandırıyor.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Çukur'un 4. sezon 1. bölümünde (94. bölüm); Çukur, en büyük düşmanıyla savaşa girmek üzeredir. Emir'in Erdenetler hakkında yaptığı haber Çukur ve Erdenetleri bir kez daha karşı karşıya getirecek. Yamaç ve Arık kozlarını birebirde paylaşırken Yamaç, en büyük Erdenet'in dikkatini çekecek. Erdenetler ve Çukur arasındaki savaşta bütün dengeleri değiştirecek kişi olan Cengiz, Yamaç hakkında önemli bir karar verecek. Cengiz'in Yamaç hakkındaki planı büyük merak uyandırırken Arık'ın bir sonraki hamlesi ise Yamaç'ı yüzleşmeye en korktuğu şeyle karşı karşıya getirmek olacak. Koçovalıların evinde düğün hazırlıkları sürerken Karaca'nın kendi kaderini çizmek için kurduğu gizli planlar Azer dahil herkesin hayatını etkileyecek. Ailesini bir arada tutmak ve mahallesini korumak için her şeyi yapan Yamaç'ın aylardır kaçtığı kabusla yüz yüze geldiği anlar nefesleri kesecek.

4. SEZON 2. BÖLÜM (95. BÖLÜM) 2. FRAGMAN

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU NE?

İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur.

Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur'a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur'u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır.

ÇUKUR OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim'in kaleme aldığı, müziklerini Toygar Işıklı'nın yaptığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlendiği Çukur oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Salih Koçovalı), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Öner Erkan (Selim Koçovalı), Cumali (Necip Memili), Berkay Ateş (Mahsun), Barış Arduç (Arık Böke Erdenet), İrem Sak (Seren Erdenet), Mustafa Avkıran (Cengiz Erdenet), Kubilay Aka (Celasun), Damla Sönmez (Efsun), Cihangir Ceyhan (Azer), Hazal Subaşı (Nehir), Burak Dakak (Akın), Hare Sürel (Damla), Salih Kalyon (Yavuz), İrem Altuğ (Ayşe), Boncuk Yılmaz (Saadet), Mustafa Kırantepe (Medet), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Ece Yaşar (Karaca), Ahmet Melih Yılmaz (Timsah), Onur Yar (Cüneyt), Tankut Yıldız'ın (Zafer) yanı sıra Ercan Kesal (İdris Koçovalı), Nejat İşler (Çağatay Erdenet) gibi oyuncular yer alıyor.

ÇUKUR KAMERA ARKASI

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER