Cem Yılmaz’dan İbrahim Tatlıses’e Telif Şakası! Geceye Damga Vurdu…

İbrahim Tatlıses’in sunumuyla ekranlara geri dönen İbo Show’un dün akşam yayınlanan bölümüne Cem Yılmaz damga vurdu. Herkesi kırıp geçiren komedyen, telif şakasıyla sosyal medyada gündem oldu.

Cem Yılmaz’dan İbrahim Tatlıses’e Telif Şakası! Geceye Damga Vurdu…

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl aradan sonra ekrana dönen 'İbo Show' yine gündem oldu. Programın dün akşam ekranlara gelen son bölümüne Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Zafer Algöz konuk oldu.

Cem Yılmaz’dan İbrahim Tatlıses’e Telif Şakası! Geceye Damga Vurdu…

Programın konukları arasında yer alan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur (MFÖ), sevilen şarkılarıyla izleyicilere müzik ziyafeti yaşattı. MFÖ’nün şarkılarına eşlik eden Zafer Algöz ve Cem Yılmaz, esprileri ve anılarıyla geceye damga vurdu.

TELİF ŞAKASI GÜLDÜRDÜ…

Özellikle Cem Yılmaz'ın İbrahim Tatlıses'e yaptığı telif şakası sosyal medyada bir hayli konuşuldu. Tatlıses bir ara Cem Yılmaz'a ‘G.O.R.A.’ filmini "Gora nedir?" diyerek sordu. Yılmaz ise bu soruya "Valla Gora bizim hayatımızı değiştirdi" dedi. Bu sırada ünlü türkücü bir de tersini yaptın "Arog" deyince Cem Yılmaz kahkahalara boğuldu.

Cem Yılmaz’dan İbrahim Tatlıses’e Telif Şakası! Geceye Damga Vurdu…

Yılmaz, Tatlıses'e "Düzünü yaptık çok memnun olduk bir de tersini yapalım dedik. Ondan da memnun kaldık. Bunu bize tavsiye ettiler, 'düzü iyi oldu tersini de yapın diye'" dedi.

Ardından iki filmde de senle çok anımız var, başka gezegene gitsek de senden ayrılamadık" diyen ünlü komedyen; "İlk filmin setinde sürekli 'Tek Tek' şarkısını dinledik; ikinci filmde de 'Kop Gel Günahlarından" şarkısını dinledik. O yüzden bizde çok ağır telifin var, onu getirdik. Nereye bırakalım abi?" sözleriyle herkesi kahkahaya boğdu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:07

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE