Cem Yılmaz'ın beklediği zaman geldi ve düğmeye bastı

Cem Yılmaz, hayata geçirmek için zamanını beklediği projesi Erşan Kuneri'nin hayatına odaklanacak 'Erşan' dizisi için düğmeye bastı. Yılmaz, set öncesi okuma provasından peş peşe fotoğraflar yayınladı.

Cem Yılmaz'ın beklediği zaman geldi ve düğmeye bastı

A.R.O.G filminde 'Dik durun lan!' repliğiyle oldukça dikkat çeken Erşan Kuneri karakteri Cem Yılmaz, tarafından dizi projesi olarak hayata geçirildi.

Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını heyecanlandırdı. Yılmaz, merakla beklenen "Erşan" dizisi ile ilgili paylaşımda bulundu.

Netflix'te yayınlanacağı belirtilen dizi hazırlıkları sürerken Cem Yılmaz, okuma provasından bir kare paylaştı.

cem yılmaz erşan kuneri okuma

EZGİ MOLA VE MERVE DİZDAR'I BEKLEDİ

Dizileri olan oyuncuların işlerini bitirmelerinin ardından Haziran’ın 15’inde çekimlerin başlayacağını Cem Yılmaz yakın zamanda yaptığı bir röportajda söylemişti.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın şu sıralar Masumlar Apartmanı dizisinde çekimlerinin devam etmesi, Erşan Kuneri’nin çekimlerinin de ileri tarihe alınmasına neden oldu. Dizide ayrıca Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Bülent Şakrak ve Çağlar Çorumlu da yer alıyor.

cem yılmaz erşan kuneri okuma

ERŞAN KUNERİ DİZİSİNİN KONUSU

Cem Yılmaz’ın dizi hakkında ayaptığı açıklamalara göre; Erşan Kuneri dizisinin geçtiği tarih 1975-1978 yılları arasında yer alacak. Türk Sinemasının erotik film tufanıyla kasıp kavrulduğu dönem olan bu yıllarda bir yönetmen olan Erşan Kuneri'yi izleyici iel buluşturacak. 

Erşan Kuneri’nin bu yıllar arasında erotik filmler dışında farklı film türlerini denemesini ele alacak.

cem yılmaz sanat

Bununla beraber Arif v 216 filmindeki Erşan Kuneri’nin yetişkin film yönetmenliği dışında müzik yapımcılığı yaptığını da biliyoruz. Bu sebeple dizide sadece G.O.R.A. filminde gördüğümüz ‘mavi don’ sahnesi gibi sahnelerin veya film çekimi sahnelerinin değil, müzikle alakalı eğlenceli sahnelerin de dizide yer aldığını görebiliriz.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 21:41

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE