Çatı Katı Aşk Dizisinde Flaş Ayrılık! Ünlü Oyuncu Veda Etti..

Yaz dizileri reytinglerin gazabına uğrarken Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk’ın da final yapacağı öne sürüldü. Sevilen dizinin 16. Bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından final kararı doğrulandı. Dizinin yıldız oyuncusu Pelin Öztekin sosyal medya hesabından seyircisine veda etti.

Çatı Katı Aşk Dizisinde Flaş Ayrılık! Ünlü Oyuncu Veda Etti..

Geçtiğimiz günlerde Kanal D’nin ekranlarının romantik komedi dizisi Çatı Katı Aşk’ın final yapacağı öne sürüldü. Sevilen dizinin 16. Bölüm fragmanı yayınlanırken, final kararı doğrulandı.
Geçtiğimiz günlerde başrol oyuncuları Furkan Ardınç ile Ezgi Şenler arasında yaşanan kriz sonrası Ezgi Şenler diziye veda etmiş, yerine de Selin Şekerci dahil olmuştu.
Çatı Katı Aşk dizisindeki oyuncu değişikliği düşen reytinglere çare olamadı ve dizinin final bölümünün fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanın ardından oyuncu Pelin Öztekin sosyal medya hesabından paylaştığı duygusal bir mesajla izleyicilere veda etti.

“GÜZEL BAŞLANGIÇLARIN BİR SONU VARDIR..”
Çatı Katı Aşk dizisinin ilk okuma provasından çekilen bir fotoğraf paylaşan Pelin Öztekin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada izleyicilere teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:
“Her güzel başlangıçların bir sonu vardır, yeni başlangıçlara yol açan. Bu #tbt ‘de o güzel başlangıçların birinden Çatı Katı Aşk ‘ın ilk okuma provasından... İlk okuma, ilk tanışma, daha önceden tanış olunmuşlarla kaynaşma gününden bir an. Senaryoya kitlenmiş, yüzümdeki tebessümle Pelin de Süheyla’yı ararken yakalamışlar. Güzel bir hikaye, sıcak bir ekip olduk, çoğu halimize şahit olduk, dost olduk, sırdaş olduk, odalarımıza misafir olduk, dertlerimize ortak, sevinçlerimize kahkaha olduk ve evet aile olduk. İyi ki diyorum her zaman dediğim gibi. İyi ki."

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER