Camdaki Kız'ın fragmanındaki "Kocalık vazifeni yapmayacaksan niye evlendin?" sözlerine tepki yağıyor

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun canlandırdığı Camdaki Kız dizisinin merakla beklenen yeni sezonundan 2. fragman yayınlandı. Fragmanda Nalan'ın annesi Feride'nin damadı Sedat'a "Madem kocalık vazifeni layığıyla yapmayacaktın niye evlendin? İstemiyorsa zorlayacaksın" demesi sosyal medyada infiale neden oldu.

Camdaki Kız'ın fragmanındaki "Kocalık vazifeni yapmayacaksan niye evlendin?" sözlerine tepki yağıyor

Kanal D'de yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Aynı' isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız'ın yeni sezonu için geri sayım başladı. Perşembe günü yayınlanacak olan dizinin fragmanı da tepki çekti. Dizi yayına girdiği günden beri tartışma yaratıyor.

Camdaki Kız'ın fragmanındaki

"KOCALIK VAZİFENİ YAPMAYACAKTIN MADEM NİYE EVLENDİN?"

Nalan ve Sedat'ı evlendiren Feride bu sefer de kızının özel hayatına karışmaya başlıyor. Sedat ile Nalan'ın ilişkiye girmediğini öğrenen Feride damadına "Madem kocalık vazifeni layığıyla yapmayacaktın niye kızımla evlendin? İstemiyorsa zorlayacaksın" diyerek tepki gösteriyor.

Feride karakterinin bu sözlerinin ardından dizi sosyal medyada gündem oldu. Ekranda bu tür diyalogların olmasından rahatsız olan birçok sosyal medya kullanıcısı "Bu senaryoyu nasıl bir mantıkla yazdınız?" diyerek tepki göstermeye başladı.

Camdaki Kız'ın fragmanındaki

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER