Camdaki Kız dizisinin sezon finali gündeme damga vurdu

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından ekrana uyarlanan Camdaki Kız dizisi Perşembe aşkamı yayınlanan final bölümüyle sezona veda etti. Dizide Feride'nin Cana'ya yaptığı gündeme damga vurdu.

Camdaki Kız dizisinin sezon finali gündeme damga vurdu

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği ilgiyle izlenen dizisi “Camdaki Kız”, 10 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümüyle sezon finali yaptı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesini konu edinen Camdaki Kız’ın sezon finali bölümü çekiminde seti, dizinin yapımcısı Onur Güvenatam ziyaret etti. Başarılı bir sezonu geride bırakan Camdaki Kız ekibi ve OGM Pictures’ın kurucusu Güvenatam, hep beraber pasta keserek başarılarını kutladı.

Yayınlandığı ilk günden bu yana reytingin zirvesinden inmeyen dizi, yeni sezonda da güçlü hikayesi ile ekranlarda olacak.

camdaki kız sezon finali

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor.

Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken, dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

FİNAL TWITTER'DA TT OLDU

Camdaki Kız dizisinin sezon finalinde yaşananlar Twitter'da gündem oldu. Binlerce kişi #CamdakiKız hashtagi ile peş peşe paylaşımlar yaptı. 

camdaki kız nur sürer

Twitter kullanıcılar sezon finali ile ilgili düşüncelerini, "Toplumumuzun en büyük sorunu kız çocuklarını karşı cinse karşı koruyayım diye hayatının içine sı..mak ve sonrasında korkularına sahip çıkmamak ... İşte vajinismus nasıl olunur sebepleri nelerdir bu dizi mükemmel örnek oldu Nalan ilkgeceden korktu ve annesine koştu #camdakikiz"

"Tüm izleyenlerin beklediği o sahne Ülkece rahatladık resmen #CamdakiKız" şeklinde twitler attı.

CAMDAKİ KIZ FİNAL ÖZETİ

Sedat ve Nalan'ın düğün günü gelip çatmıştır. Nalan'a sert davranan Feride biraz olsun yumuşar. Nalan ise annesinin yumuşak tavrı karşısında şaşırır. Öte yandan Nalan babasından hayatı ile bazı gerçekleri öğrenecektir. Düğün bile olsa Cana Sedat'ın peşini bırakmaz. Ancak karşısına çıkan Feride engeli bütün olayları değiştirecektir.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 00:13

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE