Çağatay Ulusoy'dan yeni proje!

BluTV için çekilen Yeşilçam dizisiyle gündemde olan Çağatay Ulusoy’dan yeni bir proje geliyor. Yakışıklı oyuncu Muhafız: Hakan’dan sonra bir kez daha Netflix platformunda kendine yer bulacak.

Çağatay Ulusoy'dan yeni proje!

Sina Koloğlu Çağatay Ulusoy'un yeni bir Netflix projesinde yer alacağını Milliyet'teki köşe yazısında açıkladı. 

Ayrıca Koloğlu, Ulusoy’un, büyük ilgi gören ‘Black Mirror’ dizisine benzer üçleme bir yapımda da yer alacağını paylaştı.

Çağatay Ulusoy şu sıralarda Blu TV’de ekranlara gelen 'Yeşilçam' dizisiyle sevenleri ile buluşuyor. Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği, Sunset Film imzalı Yeşilçam, Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş’ı bir araya getiriyor. Senaryosu Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise dönem filmlerinin başarılı ismi Çağan Irmak yer alıyor.  

Çağatay Ulusoy  

DAHA ÖNCE BAŞROL OYNAMIŞTI 

Çağatay Ulusoy, Türkiye’nin Netflix için çektiği ilk dizi olan Muhafız: Hakan’da başrol oynamıştı. Dört sezon süren dizi Netflix’te yayınlanmış ve final yapmıştı.

Ulusoy’un yanı sıra Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü’nün başrollerinde yer aldığı dizide ayrıca birçok ünlü oyuncu da rol aldı. Dizi, Netflix tarafından hazırlanan ilk Türk orijinal dizisi olması nedeniyle de tarihe geçmişti.

Türkiye’nin Netflix’teki ilk ünlü isimlerinden olan Çağatay Ulusoy’un aynı platform için çekeceği dizi daha şimdiden merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER