Burak Deniz Maraşlı Dizisindeki Rolünü Anlattı! Ne Zaman Başlıyor?

Burak Deniz, ATV ekranlarının yeni dizisi Maraşlı ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizide eski özel kuvvetler askeri Maraşlı’yı canlandıracak olan Burak Deniz, yeni rolüyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Burak Deniz Maraşlı Dizisindeki Rolünü Anlattı! Ne Zaman Başlıyor?

Burak Deniz, bir süre verdiği aranın ardından yeniden ekranlara dönüyor.

Yakışıklı oyuncu, başrollerini Alina Boz ile paylaşacağı ATV ekranlarının merakla beklenen dizi Maraşlı ile sevenlerinin karşısına çıkacak. 

İlk bölümü 11 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Maraşlı’nın 1’inci bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizide eski bir özel kuvvetler askerini canlandıracak olan Burak Deniz, yeni rolüyle ilgili açıklamalar yaparak Maraşlı dizisini anlattı.

BURAK DENİZ, ESKİ BİR ASKERİ CANLANDIRACAK!
Sert mizaçlı, zeki, çevik ve çevresinde az konuşan bir karakterle ekranlara çıkacak olan Burak Deniz, eski bir askeri canlandıracağı için çekimler başlamadan uzun bir süre önce silah ve özel savunma eğitimleri aldığı öğrenildi.

Burak Deniz Maraşlı Dizisindeki Rolünü Anlattı! Ne Zaman Başlıyor?

"BOL AKSİYON SAHNELERİ OLACAK"
Yakışıklı oyuncu canlandıracağı karakterle ilgili şu ifadeleri kullandı:
“Hikayeyi ilk okuduğumda çok beğendim. Dizinin özellikle ilk bölümlerinde seyircinin ilgisini çekecek bolca aksiyon sahnesi olacak. Maraşlı’nın hayatında sadece kızı var ve tüm dikkatini ona vermiş durumda. Maraşlı’daki aşk hikayesi ise canlandırdığım karakter için beklenmedik bir duygu olacak. Aşk bence hepimiz için aniden gelen bir duygu olduğundan biz de ne yapacağımızı bilmeden hareket ediyoruz ve hayatla beraber onu da kabul ediyoruz. Maraşlı için de aynısı geçerli olacak. Hiç beklemediği yerden aşkı bulacak diye ümit ediyorum.”

MARAŞLI’NIN KONUSU NE?
Dizi; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşı karşıya kalan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un kaleme aldığı, yönetmenlik koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Maraşlı 11 Ocak Pazartesi saat 20.00’de ATV’de başlıyor.

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE