Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunumuyla ekrana gelen "Benzemez Kimse Bize" programı kaldırıldı mı?

Star TV'de ekranlara gelen Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunumuyla Benzemez Kimse Bize yayından kaldırıldı mı? Ersoy ve Keser'in programı neden kaldırıldı?

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunumuyla ekrana gelen "Benzemez Kimse Bize" programı kaldırıldı mı?

İki hafta önce Star TV'de yayına başlayan ve tanıtımlarının büyük yankı uyandrığı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunduğu Benzemez Kimse Bize adlı müzik ve eğlence programının yayından kaldırıldığı iddia edildi. 

bülent ersoy

Temiz Magazin isimli Instagram hesabının haberine göre Mustafa Keser'in bugün İnstagram'da yaptigi paylaşımında kaldırılması talep edildi. Programın yayından kaldırılmasındasında Yıldız Tilbe'nin konuk olduğu gün canlı yayında yaşananlar olduğu ileri sürülüyor. 

NE OLMUŞTU? 

İlk konuğu  Yıldız Tilbe olan ‘Benzemez Kimse Bize’ programında Bülent Ersoy’un konuşması ve davranışları sosyal medyada gündem olmuştu. Canlı yayına alkollü çıktığı iddia edilen Bülent Ersoy, hali ve konuşmaları dikkat çekmişti. 

mustafa keser bülent ersoy

Programın ilerleyen saatlerinde iddialara yanıt veren Diva alkollü olmadığını söylemişti. Ünlü sanatçı "Ağzıma bir yudum şey koymadım. Olsa zaten söylerim. Tamamen heyecandan oldu" demişti.

CANLI YAYINDA PROMİL ÖLÇTÜRDÜ!

Bir hafta sonra Şafak Sezer ve Kibariye'nin konuk olduğu bölümde de ekranlar önünde promil testi yaptırmıştı Şafak Sezer, ge gönderme olarak Ersoy'a alkolmetre üfletmiş sonrasında da  sıfır promil sonuç çıktığını söylemişti. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 19:51
YORUM EKLE