Bülent Ersoy'dan Büyük Sürpriz! Acun İle Anlaştı İddiası

Türk Sanat Müziği'nin Güçlü Sesi Bülent Ersoy, yeni sezonda ekrana gelecek bir yarışma programında juri koltuğuna oturacak. Magazin kulislerinde ise söz konusu yarışmanın Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'si olduğu konuşuluyor ancak iddia henüz netlik kazanmadı

Bülent Ersoy'dan Büyük Sürpriz! Acun İle Anlaştı İddiası

Bülent Ersoy, yeni sezonda ekranlara dönme kararı aldı! Türk Sanat Müziği'nin 'Diva'sı Bülent Ersoy'un uzun süre ara verdiği televizyon ekranına dönme kararı aldığı öğrenildi. 

ACUN ILICALI İLE Mİ ANLAŞTI?

Yaklaşık bir ay önce annesi Necla Poyraz ve yakın dostu Nur Yerlitaş'ın vefat haberleriyle büyük bir acı yaşayan ünlü şarkıcı Bülent Ersoy televiyon ekranında yeni 'Yetenek'leri keşfedecek. Magazin Kulislerinde dolaşan iddialara göre, Bülent Ersoy, Acun Ilıcalı'nın format sahibi olduğu O Ses Türkiye ile anlaştı! Jurisinde daha önce Ebru Gündeş, Seda Sayan gibi isimlere yer veren Acun'un Bülent Ersoy'u ekrana çıkarmaya ikna ettiği konuşuluyor!

ŞİMDİDEN HEYECANLI!

Başka ünlü isimlerle en güzel sesi seçecek olan Bülent Ersoy, yeni projesi için heyecanlı olduğunu söyledi. Ekibin netleşmesiyle birlikte yarışmanın stüdyo hazırlıkları da önümüzdeki günlerde başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER