Buket Aydın'ı stüdyodan attığı iddia edilen güvenlikler işten atıldı

Kanal D Ana Haber Sunucusu Buket Aydın, 26 Nisan'da yayına çıkarılmadığı ama "Ben sunacağım" diyerek stüdyoya girmeye çalıştığı, ancak kanal güvenliği tarafından dışarı çıkarıldığı iddia edilmişti.

Buket Aydın'ı stüdyodan attığı iddia edilen güvenlikler işten atıldı

Demirören Medya Grubu'nun güvenlik şirketini değiştirmesi akıllara sunucu Buket Aydın ile güvenlik görevlileri arasında yaşandığı iddia edilen stüdyodan çıkarma olayını getirdi.

STÜDYODAN ATILDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Kanal D Ana Haber Sunucusu Buket Aydın, 26 Nisan Cuma günü yayına çıkmamıştı. Buket Aydın'ın "Bülteni ben sunacağım" diyerek stüdyoya girmeye çalıştığı fakat kanal güvenliği tarafından zorla dışarı çıkartıldığı iddia edilmişti. O gün Kanal D Ana Haber'i CNN Türk'ün haber sunucusu Semiha Şahin sunmuş, Buket Aydın da Kanal D'ye geri dönebilmek için Ankara'dan birilerini araya soktuğu konuşulmuştu. Ardından Buket Aydın tekrar Kanal D Ana Haber'i sunmaya başlamıştı.

BUKET AYDIN MI KOVDURDU?

Demirören Medya Grubu yeni bir güvenlik şirketiyle anlaştı. Dolayısıyla Buket Aydın'ı zorla dışarı atan güvenlik görevlileri artık Demirören Medya'da çalışmıyor. Yine kulislerden edinilen bilgilere göre bu değişimin Buket Aydın ile ilgili olduğu iddia ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER