Blu Tv'nin yeni özel yapımı "Saklı" için geri sayım başladı

Tüm dünyada izlenme rekoru kıran "The Affair" dizisinden uyarlanan "Saklı"nın ilk teaser'ı yayınlandı. İşte detaylar...

Blu Tv'nin yeni özel yapımı "Saklı" için geri sayım başladı

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran “The Affairdizisinden uyarlanan “SAKLI”nın ilk teaser’ı yayınlandı!

Blu Tv'nin yeni özel yapımı

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin yeni özel yapımı “SAKLI”, çok yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor. MAY Productions imzalı “SAKLI” sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek çarpıcı bir ilişki hikayesi sunuyor. 

Blu Tv'nin yeni özel yapımı
 
“SAKLI” Farklı Bakış Açılarıyla Yeni Bir İzleme Deneyimi!

Yüksek tempo ve şehvetli bir aşkın heyecanını yaşatacak olan “SAKLI" da farklı bakış açılarından anlatılan hikâye izleyenlere yeni bir izleme deneyimi sunuyor. Cesur anlatım dili ile öne çıkan, sürükleyici yapısı ile merak uyandıran “SAKLI”, izleyiciyi hikâyenin derinliklerine çekip, her bakış açısıyla empati kurduracak. “SAKLI” izleyicilerine sıra dışılığın zevkini vadediyor. 

Blu Tv'nin yeni özel yapımı

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay otururken, ikinci yönetmenliği  Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer, yapımını ise MAY Productions üstleniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 11:47

Başak Yıldız

YORUM EKLE