Bir Zamanlar Çukurova'da Olay Tecavüz Bombası! 'Bana Çok Acı Verdi'

atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 33. bölümünde yayınlanan ve izleyicide derin izler bırakan tecavüz sahnesinin hikayesi ortaya çıktı. Rolü oynayan Selin Genç, 'Benim için acı bir tecrübeydi' dedi.

Bir Zamanlar Çukurova'da Olay Tecavüz Bombası! 'Bana Çok Acı Verdi'

Bir Zamanlar Çukurova'da Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, çok konuşulan tecavüz sahnesi hakkında ilk kez konuştu.

selin genç bir zamanlar çukurova

Genç, "Bunu deneyimlemedim ama bunu deneyimleyen insanlarla konuşmak, onların acılarını paylaşmak, neye benzediğini keşfetme süreci çok acılıydı benim için" dedi.

selin genç bir zamanlar çukurova

Kadrosunda Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral gibi usta isimlerin yer aldığı atv'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'da yayınlanan tecavüz sahnesinin yankıları hala sürüyor.

selin genç bir zamanlar çukurova

Dizide Gülten karakterini canlandıran Selin Genç başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

"BENİM İÇİN ÇOK ACILI BİR SÜREÇTİ"

İlk dizi deneyimini Bir Zamanlar Çukurova ile yaşayan 26 yaşındaki oyuncu dizideki ses getiren tecavüz sahnesiyle ilgili çarpıcı itirafta bulundu.

selin genç

Güzel oyuncu, 33. bölümde Gülten'in Ercüment tarafından tecavüze uğradığı sahne için çok zorlandığını söyledi.

Sahne için konuşan Genç "Ben çok ağır performans sahneleri çektim. Umarım hakkını vermişimdir. Özellikle tecavüz sahnesi beni çok zorlamıştı" dedi.

selin genç bir zamanlar çukurova

Acılı bir süreç olduğunu anlatan Genç "Bunu deneyimlemedim ama bunu deneyimleyen insanlarla konuşmak, onların acılarını paylaşmak, neye benzediğini keşfetme süreci çok acılıydı benim için" diye konuştu.

"PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK SIKINTILIYDI"

Sahne öncesindeki psikolojik durumuyla ilgili Genç "Performanstan önce psikolojik olarak öncesi sıkıntılıydı benim için" sözleriyle anlattı.

selin genç

Güzel oyuncu "Bir Zamanlar Çukurova"da Vahide Perçin ve Kerem Alışık gibi usta isimlerle aynı seti paylaşmanın gururunu yaşadığını belirtti.

"DİZİ DE OLSA YÜREĞİMİZ YANDI"

Selin Genç'in oynadığı Gülten karakterinin dizide tecavüze uğraması izleyenleri de ekran başında sarmıştı. “Dizi de olsa yüreğimiz yandı. Yapılır mı bu kadar masum bir kıza?” diyerek yaşananlara kızan izleyiciler, Gülten’in olay sonrasında girdiği travmayı izlerken çok zorlandıklarını, göz yaşlarını tutamadıklarını sosyal medyada ifade etti.

SOSYAL MEDYADA SELİN GENÇ'E ÖVGÜLER YAĞDI

Sahnenin yayınlanması sonrasında olayın etkisinde kalan pekçok izleyici Gülten karakterini oynayan Selin Genç’e de sosyal medyadan övgüler yağdırmıştı.

selin genç tecavüz sahnesi

Özellikle Hünkar ile konuştuğu, olayın şoku ile perişan olduğu o anlarda oyuncunun başarılı performansına dikkat çeken izleyiciler, ekran başında izlerken nefeslerini tuttuklarını söylüyorlar.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2021, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER