Bir Demet Tiyatro, "Altın" sezonuyla geri dönüyor!

90'lı yıllara damga vuran "Bir Demet Tiyatro" geri mi dönüyor? Yılmaz Erdoğan,konuk olduğu televizyon programında konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bir Demet Tiyatro, "Altın" sezonuyla geri dönüyor!

Başarılı sanatçı Yılmaz Erdoğan, Candaş Tolga Işık'ın programına konuk oldu. Konu bir yerde 90'lı yıllara damga vuran "Bir Demet Tiyatro"ya geldi tabii ki...

Aslında "Bir Demet Tiyatro"nun 90'lı yıllar kokan atmosferini özleyen aklındaki soruyu Işık sordu... Tekrar ekranlara gelir mi? Sorulan soru üzerine Yılmaz Erdoğan'dan önemli açıklamalar geldi.

KOMPLE BİPLENİR!

Oyuncu, Işık'ın "Bir Demet Tiyatro yeniden oynar mı televizyonda? RTÜK parça pinçik edebilir" sorusu üzerine şunları söyledi: "Yeniden yapsak olmaz. Aynı tat olmaz. Bunu düşündük hatta ben bir altın sezon kütüphanede dursun diye yazdım.

Belki BKM 30. yıl için falan yapılabilir. Hasretlik hali güzel, sıradan bir şey haline getirmeyelim. Yeniden yayınlanırsa Feriştah'ta yüzde yüz sorun çıkar. Saldıray'ı ise komple biplerler. Ancak Saldıray, Feriştah seyredip kimse ahlaksız olmadı.

Çünkü ahlak öyle bozulan bir şey değil. Yoğurt gibi hava alınca bozulan bir şey değil. Bozulması da düzeltilmesi de daha zor bir şey. Özgür sanatla bozulmaz." dedi.

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE