Bir Başkadır’a Mastürbasyon Eleştirisi! O Sahne Tepki Çekti…

Netflix’in yeni Türk dizisi Bir Başkadır ilk günden bu yana gerek oyunculuk performanslarıyla gerek sahneleriyle gündem olmaya devam ediyor. Diziye son olarak Sinan karakterinin kendi kendini tatmin ettiği sahne damga vurdu.

Bir Başkadır’a Mastürbasyon Eleştirisi! O Sahne Tepki Çekti…

Başrollerini Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Tülin Özen, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Derya Karadaş ve Esme Madra gibi isimlerin yer aldığı Bir Başkadır, sahneleriyle konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyada binlerce yorumun yağdığı dizinin bir sahnesi ise seyirciyi ikiye böldü.

Bir Başkadır’a Mastürbasyon Eleştirisi! O Sahne Tepki Çekti…

KAFALARI KARIŞTIRDI…

Meryem'in evine temizliğe gittiği asosyal ve cinsel ilişki düşkünü olan Sinan’ın banyodaki mastürbasyon sahnesi akılları karıştırdı. Her geceyi bir kadınla birlikte olarak geçiren Sinan’ın yalnız kaldığı gecelerde banyoda Meryem’in temizlik yaparken kullandığı başörtü ve kıyafetleri koklayarak kendi kendini tatmin etmesi bazı izleyicilerin tepkisini çekti.

Bir Başkadır’a Mastürbasyon Eleştirisi! O Sahne Tepki Çekti…

DİZİNİN KONUSU NE?..

Bir Başkadır dizisi farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalıyor.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE