Binlerce Kişiyi Mağdur Eden İsmin Belgeselini Yaptı! İlk Fragman Geldi…

On binlerce kişiyi mağdur ederek 1 milyar 972 milyon TL vurgun yapan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın hayatı belgesel oldu. İlk fragmanın geldiği proje, Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanacak.

Binlerce Kişiyi Mağdur Eden İsmin Belgeselini Yaptı! İlk Fragman Geldi…

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen'i izleyicisiyle buluşturdu. Birçok yarışma, program ve dizinin yer aldığı platform için Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın hayatı da belgesel yapıldı.

1 MİLYAR 139 MİLYON VURGUN YAPTI…

Çiftlikbank vurgunuyla birlikte 1 milyar 139 milyon 972 bin TL vurgun yapıp kaçan Mehmet Aydın, Türkiye'nin en büyük dolandırıcılık skandalları arasında yer aldı. 132 binden fazla insanı dolandırarak uzun süre gündemden düşmeyen ve şu an yurt dışında Interpol tarafından kırmızı bültenle aranan ‘Tosuncuk’un dolandırıcılık planı yeni dijital platform Exxen için belgesele dönüştürüldü.

Binlerce Kişiyi Mağdur Eden İsmin Belgeselini Yaptı! İlk Fragman Geldi…

NASIL YÜRÜTÜLDÜĞÜ ANLATILIYOR…

140journos tarafından ele alınan belgeselde Mehmet Aydın'ın Çiftlikbank vurgununa nasıl başladığı ve yaptığı büyük dolandırıcılığı nasıl yürüttüğü ele alınıyor.

İşte ilk fragman…

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE