Benim Tatlı Yalanım dizisinde gerçek Aylin'i kim oynayacak?

Benim Tatlı Yalanım'da gerçek Aylin karakterini hangi oyuncu oynayacak? Gerçek Aylin kim olacak? Benim Tatlı Yalanım 13. bölüm merakla bekleniyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde gerçek Aylin'i kim oynayacak?

Ekranların sevilen yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım son bölümün ardından akıllarda soru işaretleri bıraktı. Suna ve Nejat'ın aşkını birbirine itiraf etmesinin ardından, bölümün sonunda Nejat'ın eski eşi Aylin ortaya çıktı. Benim Tatlı Yalanım 13. bölüm fragmanının da yayınlanmasının ardından, izleyiciler yeni bölümde olacakları merak etmeye başladı. Peki, gerçek Aylin kim? Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Aylin karakterini hangi oyuncu canlandıracak?

Benim Tatlı Yalanım konusu

Dizide, Furkan Palalı Nejat karakterini, Lavinya Ünlüer ise kızı Kayra'yı canlandırıyor. Nejat, eşi Aylin'in terk etmesi üzerine kızı Kayra'yla hayatını sürdürmek zorunda kalan bir baba olarak karşımıza çıkıyor. Aslı Bekiroğlu'nun hayat verdiği Suna karakteri ise, çeşitli tesadüfler sonucu baba-kızın hayatına giriyor ve Kayra'nın mutluluğu için Aylin'in yerine geçiyor. Benim Tatlı Yalanım 12. bölümünde Suna ve Nejat'ın arasında yaşanan olumlu gelişmeler, Aylin karakterinin diziye geleceğinin sinyaliyle gölgede kaldı. 

Gerçek Aylin kim?

Sevilen yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım, 12. bölümünde sevenlerini büyük bir şoka uğrattı. Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer'in başrolde bulunduğu dizi, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümle ilgili heyecan yarattı. 12. bölümün sonunda, Kayra'nın annesi Aylin'in diziye gireceğinin sinyali verildi. Bunun üzerine dizinin izleyicileri "Gerçek Aylin'i kim oynayacak?" "Aylin kim olacak?" "Gerçek Aylin kim?" "Kayra'nın gerçek annesi kim?" gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Dizinin bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde bu sorulara cevap alınacağı tahmin ediliyor. Benim Tatlı Yalanım 13. bölüm fragmanı burada.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiçek
Çiçek - 6 ay Önce

Benım tatli yalanım nejatın askı o kadar guzelki ve kadına şiddeti işlemelerı harıka ama yenı donemi dizileri ile yarışır zaten son bolumde heyecanli bolumlerı
In geleceği anlaşıldı çunku dızı hem heyacanli hem ask devamli bunalım devamlı ağlamak yoktur dızıde

SIRADAKİ HABER