Başrollerini Hazar Ergüçlü ve Fırat Çelik'in oynadığı The Affair uyarlaması Saklı'dan yeni teaser geldi

İzlenme rekorları kıran “The Affair” dizisinden uyarlanan  Saklı dizisi çok yakında izleyiciyle buluşacak. Saklı'nın konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Başrollerini Hazar Ergüçlü ve Fırat Çelik'in oynadığı The Affair uyarlaması Saklı'dan yeni teaser geldi

Yıldız bir oyuncu kadrosuna sahip olan Saklı dizisinin ikinci teaser'ı yayınlandı. Cesur sahnelerin ve inişli çıkışlı duyguların öne çıktığı  teaser’da 'Sakllı' izleyiciye farklı bir dizi zevki sunacak.  İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor.

SAKLI'DAN İKİNCİ TANITIM

Yayınlanan yeni teaser, Ozan’ın bakış açısından tutkunun ve hazzın peşinden giden bir erkek ve davetkar bir kadın görünürken; Aslı’nın bakış açısında ise yalnızlığı ve travmaları ile baş etmeye çalıştığı dönemde karşısına çıkan tutkulu bir erkeğin peşinden gidişi ele alınıyor. 

hazar ergüçlü sahne

SAKLI DİZİSİNİN KONUSU NE? 

Kitabını yazmaya çalışan bir yazar ile bir kadının küçük bir sahil kasabasında karşılaşması sonucu kadın ve yazar arasında başlayacak tutku dolu aşkın hikayesi anlatılmaktadır. Ancak ikilin bu aşkı bir yasak aşktır ve birbirlerine kavuşmaları için birçok engeli geçmek zorunda olacaklar.

 SAKLI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER? 

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay oturuyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 12:31
YORUM EKLE