Başarılı Performansıyla Alkış Toplayan Oyuncu ‘Kırmızı Oda’ya Veda Etti!

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Kırmızı Oda’nın Meliha karakteri, 16 Ekim Cuma akşamı ekrana gelen 7. son bölümünde diziye veda etti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan oyuncunun düştüğü not ise dikkat çekti.

Başarılı Performansıyla Alkış Toplayan Oyuncu ‘Kırmızı Oda’ya Veda Etti!

Kırmızı Oda’nın 7. bölümü 16 Ekim Cuma akşamı TV8 ekranlarında izleyici ile buluştu. Son bölümde Meliha karakteri diziye veda etti.

‘ÇOK GÜZEL AĞIRLADILAR…’

Farklı hayat hikayesiyle diziye damga vuran Evrim Alasya, Meliha karakterini canlandırdığı Kırmızı Oda dizisinden ayrıldı. Sosyal medya hesabından set çalışanlarıyla çektirdiği bir fotoğrafını paylaşan oyuncu, altına “Koca bir ekibin bir kısmı. Sağ olsunlar beni çok güzel ağırladılar. Ben gidene kadar gözümün içine baktılar. Meliha aşkla gidiyor” notunu düştü.

İşte o paylaşım…

Başarılı Performansıyla Alkış Toplayan Oyuncu ‘Kırmızı Oda’ya Veda Etti!

YENİ DİZİDE ROL ALACAK…

Diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Evrim Alasya’nın canlandırdığı Meliha karakterinin hikayesi 7. bölümde son buldu. Alasya ise yeni dizi Şahmeran’da başrol oynamaya hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 09:57

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE