Barış Arduç'tan Serenay Sarıkaya'ya Kötü Haber! Hiç Düşünmeden Sildi

Ünlü oyuncu Barış Arduç, Netflix için çekilecek ve başrolünü Serenay Sarıkaya ile paylaşacağı Şahmeran dizisinde son dakikada oynamamaya karar verdi. İşte Barış Arduç'un bu kararı almasındaki neden...

Barış Arduç'tan Serenay Sarıkaya'ya Kötü Haber! Hiç Düşünmeden Sildi

Dizi dünyasından gelen son dakika haberine göre Barış Arduç, anlaşma yaptığı Netflix projesinden aldığı sürpriz bir kararla çekildi.

Dizi için sete çıkılmaya hazırlanılırken Barış Arduç'un başrolü elinin tersiyle itmesi Şahmeran dizisinde hesapta olmayan bir boşluğun doğmasına neden oldu.

barış arduç elçin sangu

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİNE TRANSFER OLDU

Ünlü oyuncu Barış Arduç, Sultan Alparslan rolüyle transfer olduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisi için Serenay Sarıkaya'nın başrolünde olduğu Şahmeran dizisinden vazgeçti.

Netflix'in O3 Medya imzalı "Kulüp" dizisinde oynayan Barış Arduç'un Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle anlaşması dizi piyasasında çok konuşuldu.

uyanış büyük selçuklu

Dizide Sultan Alparslan'a hayat verecek olan Arduç'un gelişiyle beraber Mehmet Özgür dışında bütün kadro yenilenecek.

Oyuncunun Uyanış için, Tims&B'nin Netflix için Adana'da çekeceği Serenay Sarıkaya'lı Şahmeran dizisinden vazgeçtiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 21:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE