Babil’de Şoke Eden Final! Ünlü Oyuncu Diziden Ayrıldı mı?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Babil, dün akşan 19. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak gibi güçlü isimlerin başrol oynadığı dizinin 19. Bölüm final sahnesine Egemen’in vurulması damga vurdu. Peki Babil’de Egemen öldü mü? Egemen’e hayat veren ünlü oyuncu Onur Saylak ayrıldı mı? İşte detaylar…

Babil’de Şoke Eden Final! Ünlü Oyuncu Diziden Ayrıldı mı?

Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ile Özlem Yücel’in yazdığı Star TV’nin sevilen dizisi Babil, dün akşam 19. bölümüyle seyircisinin karşısına çıktı. Heyecan ve gerilimin düşmediği 19. bölümün final sahnesinde yaşananlar son bölüme damga vurdu.

Polisle işbirliği yapan İrfan, Süleyman ve Egemen’i yakalatabilmek için sinsi bir plan yapmıştır. Ancak, İrfan’ın eski öğrencisi olan Cihan, İrfan’ın verdiği paraları korumak isterken canından olur. Cihan’ı öldüren Süleyman’dan intikam almak isteyen İrfan, Özkan’a telefon açarak Süleyman’ın polisle işbirliği yaptığını ve verdiği paraların seri numarasının alındığını söyler.

BABİL'DE EGEMEN VURULDU!

Bunun üzerine ise Özkan, silahını çekerek Süleyman'ı vurmak ister. Evin içinde çatışma çıkarken, dışarıda bekleyen polis ekipleri de baskın düzenler.

Çatışma sırasında vurulan Egemen yere yığılır ve Ayşe Egemen’i yerde yatarken bulur. İzleyenlerin kafasında soru işaretin yaratan “Egemen öldü mü? “Onur Saylak diziden ayrıldı mı?” gibi soruların cevabı belirsizliğini hala korumakta…

BABİL 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hafta içi her Cuma ekranlara gelen Babil dizisinin final sahnesinde yaşananlar bir sonraki bölümde yaşanacakları merak ettirirken, 20. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER