Babil Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İrfan'a Oğlu Deniz Şoku

Başrollerini Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’nun paylaştığı Babil’in 'in 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Egemen ve Eda evleniyor. İrfan ise oğlu Deniz'i görmek için Eda'nın evine gidiyor. Ancak İrfan'ın karşısına çıkan Egemen ise Deniz'in velayetini almakla tehdit ediyor. İşte Babil 17. yeni bölüm fragmanı…

Babil Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İrfan'a Oğlu Deniz Şoku

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve ilk bölümünden itibaren büyük heyecanla takip edilen Babil dizisi16. bölümüyle 16 ekim cuma akşamı Star TV'de seyirci karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde İrfan, eski sevgilisi olan ve kendisini hala sevdiğini bilen İlay'a aşkını ilan etti. Babil'in 23 ekim cuma ekrana gelecek olan 17. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

BABİL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BABİL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babil dizisi son bölümde, Süleyman'dan intikam almak isteyen İrfan evlendiği İlay'ın karşısına çıkarak aklını karıştırdı. İrfan, eski sevgilisi olan ve kendisini hala sevdiğini bilen İlay'a aşkını ilan etti.

BABİL

Ancak İrfan'ın bu planı başına ummadığı bir dert açtı. O anlara ise Eda şahit oldu. Büyük bir yıkım yaşayan Eda ise Egemen'in evlilik teklifini kabul etti. Babil yeni bölümde ise Egemen ve Eda evlenirken, İrfan hakkında ise uzaklaştırma kararı veriliyor. İrfan, Deniz'i görmek için evin kapısına gittiğinde Egemen ve Eda'nın tepkisiyle karşılaşıyor.

BABİL

Eda İrfan’ın hiç beklemediği bir hamle yapıyor. Deniz ile arasına giren herkesi karşısına alan İrfan, Süleyman ve Egemen’e bir kez daha meydan okuyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 15:19

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE