Babil Dizisi Ekranlara Böyle Veda Ediyor! Finalde Neler Olacak?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Babil, 20. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Babil’in final bölümü 20 Kasım Cuma akşamı izleyicisiyle buluşacakken, dizinin final bölümünden ilk fragman ve fotoğraf geldi. Peki Babil dizisi nasıl bitecek? Finalde neler olacak? İşte detaylar..

Babil Dizisi Ekranlara Böyle Veda Ediyor! Finalde Neler Olacak?

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ile Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak gibi güçlü isimlerin başrol oynadığı Star TV’nin sevilen dizisi Babil, ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.
İlk sezonuyla birlikte oldukça ses getiren Babil, ikinci sezonun başlamasının ardından reytinglerde ciddi bir kayıp yaşamıştı. Reytinglerdeki düşüşün önüne geçilemeyince dizi final yapma kararı aldı.
20. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanan Babil dizisinin final bölümünden ilk fragman ve fotoğraflar da geldi. İşte Babil’in final bölümünde yaşanacaklar…

FİNALDE NELER OLACAK?
İrfan, Deniz’le arasındaki tüm engelleri ortadan kaldırdığını düşünürken, Egemen’in hesap sormaya gelmesi ile tüm planları alt üst oluyor. Ayşe, Süleyman ve Egemen’i her yerde aramaya devam ederken, İlayda ise temiz bir sayfa açmak için çalışıyor.

Babil Dizisi Ekranlara Böyle Veda Ediyor! Finalde Neler Olacak?
Eda, Deniz’in mutlu olması için çabalarken, Süleyman kaybettiklerinin intikamını almak için, İrfan’ı çıkışı olmayan bir yola sokuyor…
İşte Babil’in final bölümünden ilk fragman;

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE