Babil'den Şaşırtan Final! Herkes Öldü Sanıyordu Ama..

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Babil, 20’inci bölümüyle birlikte final yaparak ekranlara veda etti. Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak gibi güçlü isimlerin kadroda olduğu Babil’in finalinde oldukça sürpriz gelişmeler yaşandı.

Babil'den Şaşırtan Final! Herkes Öldü Sanıyordu Ama..

Star TV’nin AY Yapım imzalı sevilen dizisi Babil ekranlara veda etti. Halit Ergenç, Aslı Enver, Bire Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak gibi isimlerin başrol oynadığı Babil dizisi 20’inci bölümüyle birlikte final yaptı.
Babil’in son bölümüne İrfan, Egemen ve Süleyman arasında yaşananlar damga vurdu.

BABİL FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
İrfan parasız kalan İlay’ın yardımına yetişti. Kudret İrfan’ın isteğiyle, İlay'a para vererek Süleyman’ı terk etmesini istedi. Paraları alan İlay ise Süleyman’dan kaçtı. Öte yandan her şeyini kaybeden Süleyman, İrfan’dan intikam alabilmek için oğlu Deniz’i kaçırdı.
İrfan, oğlunu kaçıran Süleyman'ın yanına gitti. Öfkeden gözüne dönen Süleyman hem İrfan’ı hen de Deniz’i öldürmek istedi.

SÜLEYMAN EGEMEN'İ ÖLDÜRDÜ!
Ancak Egemen, İrfan ve Deniz’in yardımına koştu. Süleyman’ın adamlarını vuran Egemen, Deniz’i dışarı çıkardıktan sonra İrfan’ı kurtarmak için harekete geçti. Ayağından vurulan Süleyman çaresizce yerde yatarken birden karşısında Egemen’i gördü. 
Kurşununun bittiğini fark eden Egemen, Süleyman’ın silahını çekmesiyle üstüne atladı. İkili arasındaki arbede sırasında vurulan kişi ise Egemen oldu.
Süleyman Egemen’i öldürdükten sonra kaçmaya çalıştı. Ancak İrfan kaçmaya çalışan Süleyman’ı vurdu.

FİNALDE AYŞE VE İRFAN'IN YENİ HAYATI


Herkes Süleyman’ı öldü diye düşünürken, dizinin finalinde Süleyman’ın ölmediği ve cezaevinde olduğu ortaya çıktı. İrfan ise sevgilisi ve aynı zamanda polis olan Ayşe’ye Babil’in tüm hikayesini anlattı. Son sahnelere, İrfan’ın Egemen’in hayali olan beach clubı açtığı görüldü.
İrfan ve Ayşe sevgi dolu bir hayat sürerken, yanlarında Deniz de yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 08:49

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE