'Ayağımı kaydırdı' iddialarına cevap... İşte aralarının bozulma nedeni

Beyaz TV'de ekrana getirilen Hayatta Her Şey Var programı ile izleyici karşısına çıkan ünlü sunucu Nur Viral, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında katıldı. Programda gelen itiraflar hakkında konuşan Nur Viral, bir dönem arasının çok iyi olduğu Selin Karacehennem ile yaşananları ilk kez anlattı.

'Ayağımı kaydırdı' iddialarına cevap... İşte aralarının bozulma nedeni

Yayında yapılan itiraflar ve aile sırlarının ortaya döküldüğü Hayatta Her Şey Var'ın sunuculuğunu üstlenen Nur Viral, YouTube'da Armağan Çağlayan'ın Zor Ama Yine De Sor programının konuğu oldu. Nur Viral, Hayatta Her Şey Var programında uzun yıllar birlikte çalıştığı Selin Karacehennem hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

NUR VİRAL İLE SELİN KARACEHENNEM NEDEN KÜSTÜ?

Viral, kendisine yöneltilen "Beraber program yaptığınız kişiler içinde egosu en yüksek olan, sizi en çok zorlayan kimdir?" sorusuna cevap verdi. Ünlü sunucu, Selin Karacehennem ile arasının neden açıldığını ve tüm yaşananları şu sözlerle anlattı:

"Egosu yüksek değildi ama beni çok üzün bir isim oldu... Selin Karacehennem... Hatta ben bunu burada ilk defa açıklıyorum. Benden bununla ilgili çok cevap beklediler. Selin hanım benim çok değer verdiğim büyüğüm aynı zamanda programda uzun yıllar birlikte yol aldık. Maalesef bir hata yaptı programda, hata da demeyelim. İstenmeden ağzından bazı cümleler çıktı. RTÜK çok güçlü bir ceza verdi bize. Öyle olunca da kanal yollarını ayırmak istedi.

'Ayağımı kaydırdı' iddialarına cevap... İşte aralarının bozulma nedeni

"BENİM AYAĞIMI NUR VİRAL KAYDIRDI"

Ben ki Selin hanımın her yerde her şekilde yanında olan ben maalesef en büyük iftirayı ben yedim. Bana 'Melek yüzlü şeytan' diye YouTube kanalı açıp videolar çekmeye başladı. 'Benim ayağımı Nur Viral kaydırdı' dedi. En büyük hüznüm budur. Bir daha aynı programa çıkmadık Selin Hanım her yerde konuştu. Kendisini çok seviyorum hiç bir şeyim yok. Hatta hastalandığında hep yanındaydım. İnsan yaptığı şeyi söylemez ona onun için çok şey yaptım."

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2023, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER