Atiye'nin 3. sezonu Netflix'te gösterime girdi!

Netflix'in Türkiye yapımı dizilerinden biri olan ve başrollerini Mehmet Günsur ve Beren Saat'in paylaştığı Atiye'nin 3. sezonu yayımlandı.

Atiye'nin 3. sezonu Netflix'te gösterime girdi!

Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsur rol aldığı ve 2. sezonunda izleyicelerine bekleneni veremeyen Atiye dizisinin 3. sezonu Netflix'te vizyona girdi.

ATİYE 3.SEZONUNDA NELER OLACAK?

Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan'ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven beklemektedir. Çünkü çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Onu bulmak için çeşitli çıkış yolları bulmaya çalışan Atiye ve Erhan, kızına kavuşabilecek mi?

Sekiz yıl boyunca kızları Aden'e ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan yıllar sonra onun izini bulmayı başarırlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden'den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye hem kızını hem de dünyayı kurtarmak zorunda kalır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacak.

Atiye'nin 3. sezonu Netflix'te gösterime girdi!

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Ressam Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten Arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile doğaüstü arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye'nin 3. sezonu Netflix'te gösterime girdi!

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun Meraklı Gözler Altındaki Tatili | SERİN SULARIN TADINI ÇIKARDILAR

Selçuk Uzun

YORUM EKLE