Aslı Enver Hayranlarını Sevindiren Haber Geldi! Ağustos Ayında…

Geçtiğimiz günlerde ‘Ben de özledim’ paylaşımı ile dikkatleri üzerine çeken Aslı Enver’in hayranlarının merakla beklediği haber sonunda geldi.

Aslı Enver Hayranlarını Sevindiren Haber Geldi! Ağustos Ayında…

Aslı Enver’in de rol aldığı Babil dizisi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ozan Güven, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin çekimlerinin Ağustos ayında başlayacağını duyurdu.

DİZİNİN SEVENLERİ RAHAT NEFES ALDI…

Son gelişme ile birlikte dizinin ve rol alan oyuncuların hayranları rahat bir nefes aldı. Özellikle Aslı Enver’in hayranları dizinin zamansız bir final yapmasından korkuyordu.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabının Hikayeler bölümünden Babil ile ilgili paylaşımda bulunan güzel oyuncu, dizide canlandırdığı polis karakterinin kimliğini paylaşmış ve “Evet evet ben de özledim” notunu düşmüştü.

Babil gibi farklı ve başarılı bir projenin 2-3 sezon devam etmesini arzu eden dizi izleyicileri şimdi heyecanla Ağustos ayında çekimlerin başlamasını bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 10:35

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE