Aşk Ağlatır dizisi ilk bölümüyle ekranlara geldi

Aşk Ağlatır 1. bölüm Pazar akşamı izleyiciyle buluştu. İlk bölümden izleyicinin gönlünü fetheden Aşk Ağlatır dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk Ağlatır dizisi ilk bölümüyle ekranlara geldi

Aşk Ağlatır dizisi ilk bölümüyle Pazar akşamı ekranlara geldi. Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrolü paylaştığı dizinin 2. bölüm fragmanı da 1. bölümün hemen ardından yayınlandı. İlk bölümüyle izleyiciyi ekrana bağlayan Aşk Ağlatır dizisinin konusu ne? 

Aşk Ağlatır 1. bölüm yayınlandı. Aşk Ağlatır dizisinin konusu ne?

Dizideki ana karakterlerden biri, annesini çok küçük yaşta kaybetmiş, babasıyla hiç tanışmamış 19 yaşında Ada Meryem isimli bir kızdır. Diğeri ise, gece yarısı işten çıkıp eve dönerken bir çantada Ada'ya yazılmış mektubu bulan Yusuf'tur. Mektubu okuyan Yusuf, onu hemen sahibine ulaştırması gerektiğini anlar ve Ada'yı aramaya başlar. Bu arayış, her ikisinin de hayatını tümüyle değiştirecektir. Ancak, nişanlısı Mustafa ve dayısı İsmail, Ada'nın hayallerinin peşinden gitmesini engellemek için her yolu deneyecektir.

Aşk Ağlatır 2. bölüm fragmanı yayınlandı

İlk bölümde, Yusuf'un polisler tarafından alınması üzerine İstanbul'da yalnız kalan Ada, "İstanbullu" lakabını taktığı Yusuf'u bulmak için uğraşır. Bu sırada dayısı İsmail onu bulmak üzere İstanbul'a gelir. Nişanlısı Mustafa da Ada'yı aramaktadır. Ancak Ada'nın tek istediği Yusuf'la yeniden karşılaşmaktır.

Aşk Ağlatır dizisi oyuncuları

Hafsanur Sancaktutan'ın Ada'yı, Deniz Can Aktaş'ın Yusuf'u canlandırdığı dizide; Pelin Öztekin, Oktay Çubuk, Yağız Can Konyalı, Eda Şölenci, Deniz Altan, Durul Bazan, Laçin Ceylan, Sezin Bozacı, Hasan Küçüktekin gibi başarılı isimler rol alıyor. 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 12:32

Serap Salman

YORUM EKLE