Aşk 101'in Burcu Öğretmeninden Samimi Açıklama: Bu Kadar Beklemiyordum

Büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Aşk 101 dizisinin Burcu öğretmeni Pınar Deniz, diziyle ilgili itirafta bulundu... Pınar Deniz, dizinin bu kadar iyi tepki almasını beklemediğini açıkladı.

Aşk 101'in Burcu Öğretmeninden Samimi Açıklama: Bu Kadar Beklemiyordum

Netflix'te yayınlanan Aşk 101 dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz diziyle ilgili itirafta bulundu... Dizide Burcu isimli bir öğretmeni canlandıran Pınar Deniz kakatıldığı Youtube programında diziyle ilgili değerlendirmede bulundu.

"BU KADAR BEKLEMİYORDUM"

Pınar Deniz Aşk 101 dizisinin bu kadar büyük bir başarı yakalayacağını tahmin etmediğini, diziyle ilgili birçok eleştiri alacaklarını düşündüğünü söyledi. Sunucu İbrahim Selim’in: “Bu kadar iyi tepki almasını bekliyor muydun?” sorusuna “Ben açık söyleyelim bu kadar beklemiyordum. Belki ben kendi perspektifimden baktığım için olabilir” cevabını verdi.

Ünlü oyuncu, “Ben çok eleştirel bakıyorum. O yüzden, seyirci neler bulacak dedim. Bir işi izlediğinde hatasını gideriyor seyirci. Sanki bizim işte bizim işte birazcık o var zannettim. Şaşırtıcı şekilde hiç kötü yorum almadım. Bize çok iyi geldi, karantina da çok umutlu bir iş” dedi.

"50 YAŞINDAKİ İZLEYİCİ DE DİZİDEN ETKİLENİYOR

1990lı yıllarda liseye gidenlerin kendilerinden bir şeyler bulduğunu ifade eden Pınar Deniz’i İbrahim Selim de onayladı. İbrahim Selim, “Ben onlardanım işte” dedi. 50 yaşındaki bir izleyicinin de diziden çok etkilendiğini söylediğini anlatan Deniz, arkadaşlarından da güzel yorumlar aldığını ve çok mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE