Arto'dan Nihal Candan'ı Çıldırtan Hakaret! Nihal Candan Lafı Yapıştırdı

Bu Tarz Benim yarışmasıyla adını duyuran Nihal Candan, katıldığı magazin programında Arto'nun hakaretine uğrayınca aynı sertlikte program sunucusuna yüklendi.

Arto'dan Nihal Candan'ı Çıldırtan Hakaret! Nihal Candan Lafı Yapıştırdı

Bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programına katılan Nihal Candan, programın sunucularından Arto'nun hakaretine maruz kaldı. Nihal Candan hiç beklemediği bu tavır karşısında önce şaşırdı ama Arto'ya lafını söylemekten de geri durmadı.

"BABAANNEN SENİ GÖRMEK İSTEMİYOR"

Nihal Candan son dönemde magazin basınının gündemine oldukça sık gelen isimlerden. Kendine has konuşma şekli ve sık sık Koronavirüse rağmen ev partilerine gittiğine dair hakkında haberler çıkan Nihal Candan, bir magazin programına konuk oldu. Program sunucusu Arto, Nihal Candan'a kendisiyle ilgili iddiaları iğneleyici bir üslupla dile getirince Nihal Candan stüdyoda gerildi. 

nihal candan

Koronavirüs döneminde partilediği iddiası dile getirilen Nihal Candan, "O konu hakkında bize haksızlık ediliyor. Ben 2 aydır evden dışarı adımımı atmıyorum. Mesela ben anneannemi görmüyorum" açıklaması yaptı. Program sunucusu Arto ise Candan'a inanmadı ve "Bence anneannesi onları görmek istemiyor" dedi.

ARTO'NUN SÖZLERİ NİHAL CANDAN'I ÇILDIRTTI

Nihal Candan ise bu yoruma kızdı. Nihal Candan "Anneannem çocuk gelişimcidir" deyince Arto "Sizi geliştirememiş" yanıtıyla şoke etti. Candan Arto'ya "Geliştirememiş derken benimle kaç kere kahve içtin" dedi. Arto da "Siz zengin tiplersiniz biz sizinle kahve içemeyiz. Hadi o zaman bağlansın anneannen telefonla programa" diye çıkıştı. Nihal Candan da programın izlenen bir program olmadığını ima ederek, "İzliyorsa programınızı bağlanır. Program sizin programınız sonuçta" diyerek stüdyoyu buzdolabına çevirdi.

arto dalga

BİRCAN BALİ VE SEREN SERENGİL SESİZ KALDI

Arto ve Nihal Candan'ın program esnasında yaşadığı gerilime diğer sunucular Bircan Bali ve Seren Serengil ise hiçbir tepki göstermeyerek öylece kenardan atışmayı izledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER