Armağan Çağlayan Ajdar'ın Akıl Almaz Talebini İfşa Etti!

Çikita Muz şarkısıyla bir dönem herkesin diline düşen Ajdar, Armağan Çağlayan'ın programına konuk olmak için bakın ne istedi?

Armağan Çağlayan Ajdar'ın Akıl Almaz Talebini İfşa Etti!

Popstar yarışmasında juri üyesi olarak Türkiye'de adını duyuran Armağan Çağlayan, Çikita Muz şarkısıyla adını duyuran Ajdar'ın akla ziyan talebini açıkladı.

armağan çağlayan gülben ergen

YouTube'da program sunan Armağan Çağlayan, şarkıcı Ajdar'ı konuk etmek için aradıklarını ancak kendilerinden 1 milyon euro (yani 8.8 milyon TL) talep ettiğini söyledi.

Televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' adlı programında oyuncudan şarkıcıya, siyasetçiden iş insanına kadar birçok kişiyi ağırlıyor.

Çağlayan son olarak şarkıcı Ajdar'ı konuk etmek istedi ancak aldığı cevapla adeta şaşkına döndü.

armağan çağlayan twitter

PROGRAMA GELMEK İÇİN 1 MİLYON EURO İSTEDİ

Twitter hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Armağan Çağlayan, "Gününüzü şenlendireyim mi? Gör Beni'de konuk etmek için Ajdar'ı aradık. Konuk olmak için 1 milyon euro istedi" ifadelerini kullandı. Çağlayan paylaşımına "Verin" diyerek cevap veren bir sosyal medya kullanıcısına da eğlenceli bir cevap vererek "Kredi için başvurduk" dedi.

"BEN BİR STARIM DEVLET KURULUŞU DEĞİLİM"

Şarkıcı Ajdar Anık, geçtiğimiz günlerde Instagram'dan yaptığı canlı yayına bir kadını konuk almıştı. Kadının engelli çocuğu için manevi olarak yardım istemesiyle sinirlenen Ajdar, "Burası yardım kuruluşu değil, ben bir starım. Sen git devlete başvur" diyerek tepki göstermişti.

ajdar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER