Arka Sokaklarda Hüsnü Çoban'ın boşluğunu kim dolduracak?

Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı diziye veda etti! Yerine geçecek o isim için görüşmeler başladı. Hüsnü Çoban'ın yerine kim gelecek?

Arka Sokaklarda Hüsnü Çoban'ın boşluğunu kim dolduracak?

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da yeni sezonunda Özgür Ozan (Hüsnü Çoban) olmayacak. Deneyimli oyuncunun yerini doldurmak için yapım ekibinin harekete geçtiği ve başarılı oyuncu İsmail Demirci ile görüşmelere başladığı konuşuluyor.


Tekrarları bile izlenme rekorları kıran Arka Sokaklar dizisinin sezon finali yapması ile beraber yaprak dökümü de başlamıştı. Dizinin sevilen karakterlerinden Hüsnü Çoban'ın çocuklarını canlandıran isimlerle beraber sezon finalinde diziden tamamen ayrılmasıyla büyük bir boşluk oluştu.

HÜSNÜ ÇOBAN'IN YERİNİ KİM DOLDURACAK?


Bu boşluğu doldurmak ve yeni sezona da iddialı girmek için kolları sıvayan yapım ekibi Hüsnü Çoban'ın yerini başarılı oyuncu İsmail Demirci ile doldurmayı planlıyor. Demirci ile irtibata geçen yapım ekibinin görüşmeleri kısa sürede neticelendirmesi bekleniyor.


Haberin konuşulmaya başlanmasının ardından İsmail Demirci kimdir? İsmail Demirci nereli, kaç yaşında, İsmail Demirce evli mi gibi sorular magazin gündemini meşgul etti? 


İSMAİL DEMİRCİ KİMDİR? 


İsmail Demirci, 13 Kasım 1984'te Ankara'da doğdu. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. 


İSMAİL DEMİRCİ'NİN YER ALDIĞI DİZİLER


2010 yılında Türkan dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçtikten sonra, Anneler ile Kızları, Mor Menekşeler, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu, Reaksiyon, Fabrika Kızı, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Babamın Günahları ve Mehmed: Bir Cihan Fatihi'' gibi birçok dizide yer alan İsmail Demirci, 2014 yılında Tut Sözünü filminde yer aldıktan sonra, 2016 yılında Babaların Babası ve 2017 yılında Posta Kutusu filminde yer almıştır. Posta Kutusu filmindeki performansıyla Krajina Festivali'nde En iyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.  İsmail Demirci evli mi? 

İsmail Demirci'nin  meslektaşı Hande Soral ile mutlu bir evliliği var. 

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE