Aleyna Çakır'ın Annesi Konuştu! ''Kızım Hamileymiş Ümitcan Döverek...''

Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü gündemden düşmezken Müge Anlı'nın programında işlenen Aleyna Çakır'ın ölümü ve Ümitcan Uygun hakkındaki iddialar herkesi şoke ediyor. Aleyna Çakır’ın anne ve babası kızlarıyla ilgili hamilelik iddiasıyla yeniden gündem oldu.

Aleyna Çakır'ın Annesi Konuştu! ''Kızım Hamileymiş Ümitcan Döverek...''

Aleyna Çakır cinayet davasında hergün yeni bir iddia ortaya atılırken, 110 gün önce şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır’ın anne ve babası UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan Canlı Masa programına konuk oldu.Gökhan Taşkın’ın sorularını cevaplayan Hatun – Mehmet Esen çifti anlattıklarıyla yürekleri parçaladı.

''KIZIMI DÖVE DÖVE BEBEĞİNİ DÜŞÜRTMÜŞ''

Kızının hamile olduğunu ve kızının Ümitcan Uygun’un şiddet uygulaması sonrası bebeğini düşürdüğünü söyleyen acılı anne, gözyaşlarına hakim olamadı. Hatun Çakır açıklamasında "kızımı döve döve bebeğini düşürtmüş" dedi.

Acılı baba Mehmet Esen ise “Benim çocuğum gitti. Ben tek bir kişiyi bile kurtarsam o da benim çocuğumdur” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Müge Anlı'daki Aleyna Çakır olayında daha önce de buna benzer açıklamalar yapılmıştı. Müge Anlı'ya Aleyna Çakır'ın ses kayıtlarını veren komşu Aleyna'nın hamile olduğunu, bu bilgiyi Ümitcan'ın kendisiyle paylaştığını ileri sürmüştü. Aleyna'nın bebek nedeni ile de sevgilisinden ayrılamadığını ifade eden komşu, 'Gördüğü şiddet sonrasında bir gün eve gittiğimde her yer kandı ve öyle kesik kanı gibi az bir kan değildi. Ardından Aleyna özel bir hastanede yattı, sertum takıldı' demişti.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE