Ahmet Hakan Hande Erçel ve Kerem Bursin'i Fena Kızdıracak: 'Hahaha!'

Kerem Bursin ve Hande Erçel İkilisi FOX ekranlarında yayınlanacak Sen Çal Kapımı dizisi için bir araya geldi. Okumalar için yapım şirketinin Bebek'teki ofisine gelen ikili ilk kez karşılaştı. Hande Erçel, Kerem Bursin'e övgüler dizdi. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan ise Sen Çal Kapımı dizisinin klişe 'Zengin Kız Fakir Oğlan' konseptinde olduğunu söyleyerek diziyi eleştirdi.

Ahmet Hakan Hande Erçel ve Kerem Bursin'i Fena Kızdıracak: 'Hahaha!'

Kerem Bursin ve Hande Erçel yeni sezonda Sen Çal Kapımı isimli diziyle FOX TV ekranlarında olacak. Yapımcılığını Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy'un şirketi MF yapım üstlendiği dizinin çekimleri Haziran ayında başlayacak. Dizinin provaları için yapım şirketinin İstanbul Bebek'te bulunan ofisinde bir araya gelen ikili ilk kez tanışma fırsatı buldu. Hande Erçel, çıkışta gazetecilere Kerem Bursin'den çok etkilendiğini söyledi. Erçel, 'Kendisi çok tatlı olağanüstü bir insan, onunla çalıştığım için çok mutluyum' açıklaması yaptı.

AHMET HAKAN: TUTMAZ BU DİZİ AMA...

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Hande Erçel ile Kerem Bursin'in yeni dizileri hakkında bir yazı kaleme aldı. Dizinin Yeşilçam'da klişe olmuş Zengin Kız Fakir Oğlan konseptinde olduğunu ifade eden Hakan, 'Dizide Hande Erçel fakir bir çiçekçi kızı, Kerem Bursin ise holding sahibinin oğlunu canlandırıyormuş. Hahahaha! Yeter be yeter!' diye yazarak bu senaryo türünün baydığını yazdı.

"DEBELENİP DURUYORLAR"

Hande Erçel ve Kerem Bursin'e dizinin kurtulması için kurtarıcı reçete de sunan Ahmet Hakan bakın Sen Çal Kapımı dizisi için bakın ne neler yazdı:

HANDE Erçel ile Kerem Bursin’in yeni dizisi gündemdeymiş.

Dizide Hande Erçel fakir bir çiçekçi kızı, Kerem Bursin ise holding sahibinin oğlunu canlandırıyormuş.

Hahahaha!

Yeter be yeter!

*

Hayatımız olağanüstü karmaşıklaştı, bir sürü yan mevzularımız, ana mevzularımızı ezip geçiyor, yepyeni çatışma alanlarının içinde debelenip duruyoruz, el değmemiş gerilimlerin pençesinde inliyoruz, sosyal yapımızda kökten değişimler var...

Fakat bunlar hâlâ...

“Fakir kız/zengin oğlan” muhabbetindeler.

*

Ama çok geç değil...

Bir parça özgünlük kaygısıyla hareket edilirse bu dizi şöyle kurtulabilir:

- Kerem çiçekçi olur, Hande de holdingci...

- Holdingci Hande, çiçekçi Kerem’e âşık olur.

- Çiçekçi Kerem’in anası, holdingci Hande’yi oğluna layık görmez...

Olaylar gelişir falan...

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 12:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER