Afili Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı, son bölümde ne oldu

Afili Aşk 12. bölümün yayınlanmasının ardından, izleyiciler yeni bölüm fragmanı arayışına girdi. Afili Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

Afili Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı, son bölümde ne oldu

"Afili Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?" ve "Afili Aşk son bölümünde neler oldu?" soruları, dün akşam yayınlanan Afili Aşk yeni bölümünün ardından en çok sorulan sorular arasında yerini aldı. Son bölümü kaçıran izleyiciler dizide neler olduğunu merak ederken, bölümü izleyip yeni bölüm için sabırsızlananlar da fragman arayışına girdi. Peki Afili Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Afili Aşk 12. bölümde neler oldu?

Çarşamba akşamları Kanal D'de izleyiciyle buluşan Afili Aşk dizisi, dün akşam 12. bölümüyle ekranlara geldi. Kerem ve Ayşe'nin ilişkisi ve eğlenceli sahnelerle izleyiciyi ekrana kilitleyen Afili Aşk son bölümünde neler oldu? İkilinin arasındaki buzların erimesi ve aynı yatakta yatmaya mecbur kalmaları, izleyicinin hayli hoşuna gitti. Birbirine karşı hisler besleyen ancak bunu kendilerine bile itiraf edemeyen çiftimiz, bu bölümde yavaş yavaş hislerinin farkına varmaya başladı ve bazı yakınlaşmalar yaşandı.

Afili Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Afili Aşk'ın 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak birkaç gün içinde kanal tarafından yayınlanması tahmin ediliyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacak? sorusuna da fragmanla cevap bulmuş olacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER