Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformu ‘Exxen’de Neler Olacak? Detaylar Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın kuracağı yeni platform ‘Exxen’de yer alacak içerikler şekillenmeye başladı. Listede, uzun süredir ekranlardan uzak olan ve geçtiğimiz hafta eşini kaybederek büyük bir acı yaşayan Özgü Namal’ın ismi de yer alıyor.

Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformu ‘Exxen’de Neler Olacak? Detaylar Belli Oldu

Acun Ilıcalı, yeni platformu ‘Exxen’ için kolları sıvadı. Milliyet gazetesinden Sina Koloğlu, platform ile ilgili yeni detayları okuyucularıyla paylaştı.

SÜRPRİZ PROJE İLE GELECEK…

Ilıcalı’nın yeni platformu için düşündüğü isimlerin arasında Özgü Namal da yer alıyor. Koloğlu, 2013 yılında ekranlara ara veren oyuncunun, Exxen’de sürpriz bir projeyle geri döneceğinin tüyosunu verdi ve bunun sadece ‘buz dağının görünen yüzü’ olduğunu yazdı.

Dış yapım filmlerinin Exxen’de yer almayacağını söyleyen Sina Koloğlu, ‘Sadece kendi yapımları’ olacak diye de belirtti ve ekledi: “Ailenin izleyebileceği kıvamda olacak.”

Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformu ‘Exxen’de Neler Olacak? Detaylar Belli Olmaya Başladı

EXXEN FİYATI NE OLACAK?...

Televizyonlara yüklenen uygulama ile platforma rahatlıkla erişilebileceğini de yazan yazar, fiyatının ise makul olacağını ifade etti: “Ciddi rakip var. Yeni bir rakip daha geliyor. Cazip hale getirmek ve tüm dijital abonelerden müşteri kapmak için bayağı bir iyi fiyat çekeceklerdir. Sadece bir soru: 'Dijital platform dizi izleyicisi uçuk kaçık işleri tercih eder. Bizim yerliler bu zenginliği ne ölçüde yakalayacak?' Bunun da bir testi olacak bu platform.”

AĞIR TOPLARI YOUTUBER’LAR OLACAK…

Exxen’in ‘ağır toplarının’ ise YouTuber’lar olması bekleniyor. Sina Koloğlu, YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis’ adlı programın sunucusu Gökhan Çınar’ın da platformda yer alacağının müjdesini verdi ve ekledi: “[Ayrıca] Aleyna Tilki’nin hayranı çok, ‘müzikal yaparsa millet gelir’ mantığı ya da rap yarışması ya da YouTuber’ın çok izleneni almak, abonen gelmesi için yeterli mi?”

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 17:24

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE